یدک کش

به سایت یدک کش و امداد خودرو شرکت فراز ایلیار خوش آمدید. در این صفحه از سایت شرکت امداد خودرو فراز ایلیار می‌خواهیم شما هم میهنان عزیز را درباره هر آنچه از فلسفه یدککش که باید آگاه باشید راهنمایی های لازم را توضیح دهیم. اول از همه باید بدانیم که یدککش خودرو برای جابجایی وسیله نقلیه بدون سرنشین ایجاد گردیده است که در طی چند دهه پیشرفت های چشمگیری در انواع و اقسام آن داشته است. تاریخچه یدککش چنانچه امری ساده به شمار می‌آید، ولی همچنان بحث ها و چرا و اما های زیادی را در خود جای داده است.

Head, Footer and post Injection

خودروها اشیا بسیار گران قیمتی بودند که در اواخر قرن نوزدهم از اروپا وارد شدند. به دلیل هزینه زیاد، تقاضا برای خودرو زیاد نبود. با این وجود حمل و نقل خودرو به دلیل فاصله طولانی بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان همچنان لازم بود. در قرن نوزدهم بیشتر حمل و نقل خودرو از طریق راه آهن انجام می شد. متاسفانه این بسیار هزینه بالایی داشت و زمان بسیار زیادی طول می کشید.

یدک کش خودرو

بنابراین، الکساندر وینتون طراح و مخترع خودرو بود که بعد از مدت کوتاهی پس از اینکه اولین خودرو را در ایالات متحده به فروش تجاری رساند، در سال 1898 اولین خودرو حمل کنننده خودرو را اختراع کرد. او متوجه شد که حمل و نقل خودرو ها از طریق راه آهن مقرون به صرفه و به موقع صورت نمیگیرد و همچنین رانندگی هر خودرو به هر یک از خریداران در سراسر کشور به صورت جداگانه امکان پذیر نیست، نیمه کامیون را اختراع کرد.

پیشرفت یدک کش ها

با گذشت سالها، پیشرفت زمان و افزایش چشمگیر خودروها، خودروسازان برای ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان، مجبور به تولید کردن یدک کش های پیشرفته نمودند. در اوایل در کشور ما جابجایی این خودروها با جرثقیل ها سنگین وزن انجام میگردید ولی بعد از گذشت مدت زمان کم، این دستگاه های یدک کش روی خودرو های نیسان زامیاد پیاده سازی گردید.

این نوع یدک کش ها که در زمان خود تازه به بازار آمده بود طرفداران زیادی به خود جلب نموده و کمک بسیاری به خودروسازان میکرد. ولی چون در آن زمان خودروها زیاد پیچیده و جابجایی آن ها راحت بود با همین یدک کش ها کار جابجایی خودرو انجام میگردید. در زمان حال حم این نوع یدککش ها برای در آوردن خودرو از جوب، برای رها سازی خودرو وقتی که به یک مانع برخورد کرده و یا جابجایی انواع خودرو های تصادفی بکار میروند.

یدککش های هیدرولیکی

پیشرفت یک امر طبیعی است و طبیعتا با گذشت زمان اکثرا انسان موفق به کشف چیزهای جدیدی میشود. با گذشت زمان و پیشرفت و بروز شدن خودروها، جابجایی خودرو با این نوع از یدک کش ها دشوار شد. سپرهای پلاستیکی، بروز بودن خودرو ها، پایین آوردن ارتفاع خودروها و عواملی که کار را برای حمل خودرو با یدک کش های نوع اول و یا همان یدک کش های دکل دار زنجیری دشوار می کرد، باعث شد باز هم در صنعت خودروهای یدک کش تغییر جدی ایجاد شود.

یا گذشت زمان کم دستگاههای یدککش هیدرولیکی به بازار آمدند و بعد از جلب رضایت مشتریان تعداد این یدک کش ها افزایش چشمگیری داشت و به مرور زمان تعداد یدک کش های زنجیری کم شد. این یدک کش ها توسط بغل گیربکسی که یه گیربکس خودرو یدک کش متصل است،هیدرولیکی گردیده و هنگام بارگیری خودرو فقط با یک جفت لاستیک خودرو ( یا دو چرخ جلو و یا دو چرخ عقب ) درگیر میشون و هیچ گونه آسیبی به خودرو حمل شونده وارد نمی کنند.

یدک کش
حمل خودرو سراسری شرکت فراز ایلیار بهترین و ایمن ترین انتخاب برای حمل خودرو در سر تا سر کشور در سال 2023 – 1402. تلفن های تماس : 09148743588 – 09141099808 حمل خودرو از استانی به استان دیگر را به ما بسپارید. Head, Footer and post Injection

امداد خودرو تبریز در هر شرایط و در هر زمان برای کمک به شما آماده است

اعزام فوری و سریع امداد خودرو و یدک کش

تلفن شکایات و پیشنهادات