تماس:۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

امداد خودرو سردرود

امداد خودرو سردرود-امداد خودرو تبریز-یدک کش تبریز-یدک کش سردرود

به سایت امداد خودرو سردرود شرکت فراز ایلیار خوش آمدید. یکی از بهترین شرکت های امداد خودرو در زمینه یدک کش سردرود، حمل خودرو با کفی خودرو بر سردرود، تعمیر در محل سردرود، پنچر گیری سیار سردرود، امداد خودرو سردرود و تمامی خدمات امداد خودرویی در شهر سردرود شرکت امداد خودرو فراز ایلیار میباشد.

این شرکت غالب بر 13 سال سابقه کاری درخشان خود در زمینه امداد خودرو توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در شهر زیبای سردرود به خود جلب نمایند.تعرفه های امداد این شرکت طبق مصوبه سازمان حمل و نقل درون بار میباشد. شرکت امداد خودرو سردرود فراز ایلیار غالب بر 20 دستگاه خودروی امداد خودرو که نظیر یدک کش، خودروبر، کفی و خودروهای تعمیر در محل میباشند و نزدیک بر 60 نفر نیروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا خدمات امدادی بهتری نسبت به شرکتهای دیگر به همشهریان عزیز در شهر سردرود ارائه نمایند.

امداد خودرو در شهر سردرود

دیگر نیازی نیست همشهریان عزیز در شهر سردرود از خرابی خودرو و یا حمل و جابجایی خودرو نگران شوند. شرکت امداد خودرو سردرود فراز ایلیار همراه همیشگی خودرو شماست. در هر کجا از شهر سردرود به امداد خودرو نیاز داشتید کافیست با شرکت امداد خودرو سردرود فراز ایلیار تماس بگیرید تا در اولین فرصت و کمترین زمان نیروی امدادی به محل خودرو شما اعزام گردند.

یدک کش سردرود

این روزها خودروهای یدک کش متعددی در زمینه حمل خودرو فعالیت میکنند ولی سوال اینجاست که آیا تمامی یدک کش ها مجوز فعالیت دارند؟ البته که نه. تمامی یدک کش ها باید از سازمان حمل و نقل درون بار پروانه فعالیت داشته باشند و مشتریان عزیز در شهر سردرود باید هنگام درخواست یدک کش باید از دارا بودن این مجوز از سمت راننده اطلاع داشته باشند چرا که در صورت بروز حادثه و نداشتن مجوز پروانه فعالیت یدک کش شخص درخواست کننده یدک کش با مشکلات جدی روبه رو خواهند شد.

لازم به ذکر است که تمامی یدک کش های و حتی راننده های شرکت امداد خودرو سردرود فراز ایلیار دارای مجوز فعالیت از سازمان حمل و نقل درون بار را دارا میباشند و در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیت تمامی ایراد و خطاها به عهده شرکت امداد خودرو سردرود فراز ایلیار میباشند.

خودروهای یدک کش شرکت امداد خودرو سردرود فراز ایلیار به دو قسمت تقسیم میشوند که عبارتست از خودروهای یدک کش هیدرولیکی و خودروهای یدک کش زنجیری. خودروهای یدک کش هیدرولیکی که به اصطلاح یدک کش چرخگیر هم ذکر میشوند.

هنگام بارگیری فقط با لاستیک های خودرو درگیر میشوند و هیچگونه آسیبی به خودرو حمل شونده وارد نمیکننند که اغلب برای حمل خودروهای سالم، حمل خودروهای با ارتفاع کم، حمل خودروهای اسپورت و خودروهایی از این قبیل به کار میروند. خودروهای یدک کش زنجیری اکثرا برای خودروهای تصادفی و خودروهایی که در جوب گیر میکنند و یا خودروهایی که به موانع برخورد میکنند به کار میروند.

امداد خودرو سردرود شرکت فراز ایلیار همراه همیشگی خودروی شماست کافیست با ما تماس بگیرید.

09141099808 09148743588 04136629290

 


دیدگاه خود را بنویسید