تماس:۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

امداد خودرو باسمنج

امداد خودرو از زمانی که تعمیر و نگهداری خودرو دشوار شده است و هم میهنان عزیز از این بابت به مشکل برخورد می‌کنند، شرکت امداد خودرو فراز ایلیار در سر تا سر نقاط ایران شعبات مختلفی ایجاد نموده است که از جمله آن ها امداد خودرو باسمنج شرکت فراز ایلیار می‌باشند.

امداد خودرو باسمنج

علت موفقیت امداد خودرو باسمنج شرکت فراز ایلیار

این شرکت با حضور 10 ساله پر افتخار و موفقیت آمیز توانسته بیشترین رضایت را از بین شرکت های امداد خودرو در شهر زیبای باسمنج به خود جلب نمایند. از جمله این موفقیت ها یدک کش باسمنج ، کفی خودرو بر باسمنج، امداد خودرو باسمنج، امداد خودرو ایران خودرو باسمنج، امداد خودرو سایپا باسمنج، امداد خودرو کرمان موتور باسمنج، امداد خودرو تلاش خودرو باسمنج،تعمیر در محل باسمنج و مکانیک سیار باسمنج می‌باشند.

در بین شرکت های امداد خودرو بهترین دلیل برای با کیفیت بودن امداد خودرو باسمنج شرکت فراز ایلیار می‌توان به داشتن مجوز فعالیت از سازمان حمل و نقل درون بار اشاره کرد. زیرا این شرکت تحت نظر همین سازمان بوده و تمام نرخ ها و تعرفه های این شرکت طبق دستورالعمل این سازمان می‌باشد.

یدک کش شرکت امداد خودرو باسمنج فراز ایلیار

این شرکت غالب بر 13 خودرو امدادی یدک کش و خودروبر را در تمامی نقاط شهر باسمنج فراهم نموده تا در کمترین زمان به مردم عزیز این شهر خدمت رسانی نمایند. پس کافیست در صورت نیاز با تلفن های ذکر شده تماس بگیرید.

091410998080914874358804136629290


دیدگاه خود را بنویسید