امداد باتری

شماره تماس امداد باتری (09141099808 - 09148743588 ) امروزه برای بیشتر نیازهای روزمره راه حل‌ های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید، دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‌کند.

Head, Footer and post Injectionامداد باتری شرکت امداد خودرو فراز ایلیار با هدف ارائه خدمات سریع، دقیق، با کیفیت و فراگیر اقدام به ارائه خدمات فروش اینترنتی، امداد و ایرادیابی برق خودرو شما در محل توسط تکنسین های مجرب و کارآزموده در سریع ترین زمان ممکن نموده که در دنیای امروز با ازدحام ترافیک و مشغله کاری گامی موثر در صرفه جویی وقت و هزینه شما نموده است. لذا می توانید با خیالی آسوده خرید انجام داده و از خرید خود لذت ببرید.

امداد باتری تبریز

با توجه به اینکه خط مشی تیم امداد باتری تنها فروش و ارائه خدمات نم باشد، لذا رضایت قلبی شما مشتریان گرامی را در اولویت خود قرار داده و به همین منظور مشتریان محترم امداد باتری در صورت دریافت خدمات با کیفیت نا مطلوب و یا محصول نا منطبق با اطلاعات ثبت شده در بخش فروش، می توانند با شماره تلفن های شرکت امداد خودرو فراز ایلیار تماس گرفته و اتقادات و پیشنهادات خودشان را با کارشناسان ما مطرح نموده تا در اسرع وقت رسیدگی گردد.

امداد باتری تبریز Head, Footer and post Injection

امداد خودرو تبریز در هر شرایط و در هر زمان برای کمک به شما آماده است

اعزام فوری و سریع امداد خودرو و یدک کش

تلفن شکایات و پیشنهادات