تماس:۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

امداد خودرو تبریز | 09148743588 | بهترین امداد خودرو 1402-2023

امداد خودرو تبریز

به سایت شرکت امداد خودرو تبریز فراز ایلیار خوش آمدید. یکی از بهترین شرکت های امداد خودرو در سراسر ایران بخصوص شهر زیبای تبریز که به مدیریت آقای نجف پور تاسیس گردیده است شرکت امداد خودرو فراز ایلیار میباشد. این شرکت با بیش از 13 سال تجربه کاری درخشان خود توانسته بیش از 97 درصد از رضایت مشتریان را به خود جلب نمایند.

این شرکت تحت نظر سازمان حمل و نقل درون بار شهری شهر تبریز میباشد و تمام تعرفه و نرخ امداد خودرو این شرکت طبق مصوبه همین سازمان اخذ میگردد. شرکت امداد خودرو فراز ایلیار در تبریز در سر تا سر شهر تبریز با بیش از 32 نیروی امدادی خود جهت تسریع خدمات امدادی به شما مشتریان عزیز در شهر تبریز را مستقر نموده که اعم از امداد خودرو تبریز،

یدک کش تبریز، خودروبر تبریز، کفی خودروبر تبریز، پنچر گیری سیار در شهر تبریز، جرثقیل تبریز، تعمیر در محل تبریز، مکانیک سیار تبریز، حمل خودرو تبریز،باز کردن قفل درب در شهر تبریز و هرگونه خدماتی که به امداد خودرو مربوط میشود را ارائه مینمایند.

امداد خودرو سردرود-امداد خودرو تبریز-یدک کش تبریز-یدک کش سردرود

امداد خودرو تبریز شرکت فراز ایلیار برای اکثر خودروهای داخلی و خارجی خدمات امدادی ارائه مینمایند که شامل امداد خودرو ایران خودرو تبریز،امداد خودرو سایپا تبریز، امداد خودرو پارس خودرو تبریز، امداد خودرو کرمان موتور تبریز،امداد خودرو تلاش خودرو تبریز، امداد خودرو ام وی ام تبریز، امداد خودرو هیوندای تبریز، امداد خودرو کیا تبریز، امداد خودرو بنز تبریز، امداد خودرو بی ام و تبریز، امداد خودرو خودرو ارس پلاک تبریز، امداد خودرو خودروهای گذر موقت تبریز و… میباشند.

امداد خودرو سیار انواع خودروها در تبریز

امداد خودرو فراز ایلیار شهر تبریز خدمات خود را برای تمامی خودروها اعم از امداد خودرو 206، امداد خودرو  207، امداد خودرو  405، امداد خودرو  پژو، امداد خودرو سمند، امداد خودرو پرشیا، امداد خودرو دنا، امداد خودرو رنو، امداد خودرو پراید، امداد خودرو ال 90، امداد خودرو  ساندرو، امداد خودرو هیوندا، امداد خودرو سراتو،

امداد خودرو  اسپورتیج، امداد خودرو  اپتیما، امداد خودرو تویوتا، امداد خودرو لکسوس،امداد خودرو  لیفان، امداد خودرو جک، امداد خودرو بنز، امداد خودرو بی ام و و -امداد خودرو  مزدا با کمترین قیمت به صورت امداد سیار در تمامی مناطق تبریز انجام می دهد.

امداد خودرو سیار تبریز

امداد خودرو تبریز با حضور در محل شما در کمترین زمان ممکن، تمامی خدمات امداد رسانی و جابجایی خودروی شما را با بهترین کیفیت انجام می دهند.

هدف ازامداد خودرو تبریز کسب رضایت شما می باشد. امداد خودروی انواع خودرو در محل شما انجام خواهد شد.

امداد خودرو با سیستم چرخ گیر و با بالاترین امنیت تخصص ماست.

امداد خودرو تبریز معتبرترین شرکت‌ امداد خودرویی در شهر تبریز زیر نظر اتحادیه امداد خودرویی کشوری می باشد. از اهداف اصلی امدادخودرو تبریز ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات حمل خودرو تبریز شامل یدک کش تبریز ، خودروبر تبریز ، کفی تبریز ، مکانیک سیار تبریز ، بنزین سیار تبریز ، باتری به باتری و پنچری در تبریز می باشد.همکاران ما در امداد خودرو کشوری در شهر تبریز صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

یدک کش تبریز

امداد خودرو شبانه روزی تبریز در تمام مناطق شهرستان تبریز

خودرو بر تبریز با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق تبریز را در صورت 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته تحت پوشش خود قرار داده است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با ما تماس بگرید.

تماس سریع و فوری: ۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

در شهر تبریز بسیاری از امداد خودرو ها خدمات شبانه روزی ارائه نمی دهند که این امر باعث ناراحتی و نگرانی همشهریان عزیز را در پی دارد. ولی نکته مهم و قابل توجه اینجاست که شرکت امداد خودرو فراز ایلیار در شهر تبریز تمامی کادر امدادی خود را شیفت بندی کرده است که یکی از آنها شیفت شب این شرکت می باشند که از ساعت 22 شب شروع بکار نموده و تا ساعت 6 صبح در امر امداد خودرو شبانه روزی تبریز خدمات امدادی به مشتریان عزیز در این شهر ارائه می نمایند.

در چه شرایطی باید با امداد خودرو درتماس باشیم؟

در صورتی که وسیله نقلیه شما در قابل حرکت نبوده و نیاز به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز با امداد خودرو تبریز فراز ایلیار   تماس بگیرید و همکاران ما در حمل خودرو تبریز در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما عزیزان خواهند بود.

فقط کافیست با شماره های ما در امداد خودرو تبریز فراز ایلیار تماس بگیرید.

امداد خودرو تبریز یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای امداد خودرو در تبریز و تمامی نقاط کشور میباشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در ضمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم علم روز خودرو و خدمات امداد خودرو را مورد مطالعه و بررسی هرچه بیشتر قرار دهند.

 

یدک کش تبریز

اصولا به خودروهایی که برای جابجایی خودرو به کار میروند یدک کش می‌گویند. اما نوع آنها متفاوت است و با گذشت زمان پیشرفت چشمگیری در این صنعت ایجاد شده است. در زمان اولیه ایجاد یدک کش ها در کشور ما که بسیار ساده تر بود باعث شکسته شدن سپر و یا آسیب هایی به جلوبندی خودرو حمل شونده وارد میشد که باعث ناراحتی مالک خودرو حمل شده میشد.

ولی ما توانستیم با بروز کردن یدک کش های این شرکت از ایجاد این گونه حوادث جلوگیری نموده و خودرو را بدون کوچکترین آسیب و نگرانی به محل در خواست مشتریان عزیز در شهر تبریز انتقال دهیم و این افتخاریست که یکی از بهترین شرکت های یدک کش تبریز از نظر مشتریان عزیز در سال 20231402 به شمار می‌آییم.

یکی از خدمات امداد خودرو تبریز فراز ایلیار یدک کش انواع ماشین‌ها در تبریز می‌باشد. در صورتی که مشکل ماشین شما در محلی که با مشکل برخودر کرده است حل نشود، ما با استفاده از یدک کش‌های استاندارد در تبریز ماشین شما را به نزدیک‌ترین تعمیر گاه یا تعمیرگاه مدنظر شما یدک می‌کنیم.

شرکت امداد خودرو فراز ایلیار در  38 دستگاه یدک کش در تمامی نقاط شهر تبریز را مستقر نموده که تنها با یک تماس همشهریان عزیز به محل خودرو شما اعزام گردند. جرثقیل و یدک کش های این شرکت مجهز به چرخگیر های هیدرولیکی بوده و هنگام حمل خودرو هیچ گونه آسیبی به خودرو مشتریان نمی رسانند.

تمامی راننده های یدک کش شرکت امداد خودرو تبریز فراز ایلیار کاملا مجرب بوده و بدون هیچ نگرانی در سر تا سر شهر تبریز در زمینه حمل خودرو فعالیت می نمایند. در هنگام تصادف خودرو به دلیل وارد شدن استرس به راننده و راه بندان فقط کافیست با شماره تلفن امداد خودرو فراز تماس بگیرید تا نزدیکترین یدک کش را به محل خودرو شما اعزام نماییم.

امداد خودرو فراز  تمامی مناطق شهر تبریز را تحت پوشش خود قرار داده که عبارت است از:

 • یدک کش تبریز
 • یدک کش اتوبان کسایی تبریز
 • یدک کش اتوبان پاسداران تبریز
 • یدک کش شهرک باغمیشه
 • یدک کش رشدیه
 • یدک کش ولیعصر تبریز
 • یدک کش منظریه
 • یدک کش راه آهن
 • یدک کش نصف راه
 • یدک کش عباسی
 • یدک کش آبرسان
 • یدک کش خیابان امام

خودروبر تبریز فراز ایلیار

کفی خودروبر تبریز شرکت فراز ایلیار آماده ارائه خدمات حمل و نقل خودروهای صفر کیلومتر، جابجایی خودروهای وارداتی، حمل خودروهای لوکس و کلاسیک، خودروبر تبریز به تهران، خودروبر تهران به تبریز، خودروبر تبریز به رشت و ارسال تمامی خودروهای سواری و شاسی از تبریز به تمامی استان های کشور می‌باشند.

تمامی خودروبر های شرکت فراز ایلیار در تبریز متشکل از راننده های مجرب و کار بلد و تمامی خودروهای خودروبر این شرکت تمام هیدرولیک بوده و در کمترین زمان و کمترین هزینه و بیمه نامه معتبر حمل خودروی شما مشتریان عزیز در شهر تبریز را به نحو احسن انجام می‌دهند.

اگر چنانچه نیاز به جابجایی خودرو ایمن توسط خودروبر را در شهر تبریز داشتید بلافاصله با ما تماس بگیرید.

09141099808 09148743588 04136629290

اهداف امداد خودرو و یدک کش تبریز 
 1. ارائه سیستم برای ساماندهی کلیه خدمات حمل خودرودر شهر تبریز و حومه
 2. افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز از خدمات امداد خودرو 
 3. آسودگی خیال مشتریان از بابت حمل خودروهای خود در تبریز
 4. ارائه خدمات متنوع خودروبر تبریز به به کاربران و مشتریان عزیز
 5. ارایه خدمات حمل خودروهای لوکس برای مشتریان عزیز در شهر تبریز
 6. حمل خودروهای گران قیمت همشهریان عزیز از شهر تبریز به سر تا سر ایران 
 7. اعزام مکانیک سیار و تعمیر در محل به صورت شبانه روزی در شهر تبریز
 8. امداد خودرو جاده‌ای شهر تبریز

ما با استفاده از GPS موقعیت تمامی امدادگر ها را بررسی می‌کنیم و برای رفاه حال مشتریان عزیز در شهر تبریز که به امداد خودرو نیاز داشته باشند از نزدیکترین مکان نیروی امدادی اعزام می‌گردد. خدمات امدادی ما شبانه روزی است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری دارید فقط با ما تماس بگیرید که تا حداقل ترین زمان ( 20 دقیقه ) در کنار خودروی شما حضور یابیم.

 

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

گیربکس اتومات تبریز

تعمیرگاه گیربکس اتومات تبریز

تعمیرگاه گیربکس اتومات تبریز لذت تعویض خودکار دنده ها بدون خسته شدن پا در ترافیک، از مهم ترین عواملی است که رانندگان را به سمت خرید ماشین مجهز به گیربکس اتوماتیک متمایل می‌کند. از طرف دیگر گیربکس دستی هزینه نگهداری پایین‌تر و خرابی کمتری نسبت به جعبه دنده اتوماتیک دارد و برای افراد با توان […]

امداد خودرو تبریز

امداد خودرو تبریز | 09148743588 | خودروبر تبریز

یکی از خدمات امداد خودرو تبریز فراز ایلیار یدک کش انواع ماشین‌ها در تبریز می‌باشد. در صورتی که مشکل ماشین شما در محلی که با مشکل برخودر کرده است حل نشود، ما با استفاده از یدک کش‌های استاندارد در تبریز ماشین شما را به نزدیک‌ترین تعمیر گاه یا تعمیرگاه مدنظر شما یدک می‌کنیم. شرکت امداد […]


دیدگاه خود را بنویسید