امداد خودرو صوفیان ( 09148743588 ) ارزان + سریع + مطمعن

Head, Footer and post Injection

امداد خودرو صوفیان

باعث افتخار ماست که یکی از بهترین شعبات شرکت امداد خودرو شرکت فراز، امداد خودرو صوفیان مب‌باشد. زیرا که این شرکت در خدمات امداد خودرو، یدک کش صوفیان و خودروبر صوفیان توانسته رضایت اکثر مشتریان عزیز در شهر صوفیان را به خود جلب نمایند.

بهترین و سریع ترین امداد خودرو صوفیان شرکت امداد خودرو فراز می‌باشند. در هر کجا از شهر صوفیان خودرو شما دچار نقص فنی شد و یا تصادف کردید جای هیچ گونه نگرانی نیست. چون امداد خودرو فراز در سرتا سر کشور به ویژه شهر زیبای صوفیان آماده امداد رسانی به مشتریان عزیز در این شهر می‌باشند. شماره تماس های شرکت امداد خودرو فراز در شهر صوفیان 09143339518

بهترین کلینیک خودرویی و تعمیرگاههای مچاز خودروهای ایران خودرو، تعمیرگاه خودروهای سایپا، تعمیرگاههای خودروهای پارس خودرو، کلینیک خودروهای چینی و خودروهای وارداتی و مرجع بهترین تعمیرگاههای خودرو در شهر صوفیان را از ما بخواهید.

امداد خودرو صوفیان

توصیه های مهم شرکت امداد خودرو فراز

 • با توجه به شرایط جوی هوای استان آذربایجان شرقی که جز مناطق کوهستانی می‌باشد، بهتر است درون رادیاتور آب خودروی خود به صورت چهار فصل ضد یخ داشته باشید و از ریختن آب خودداری نمایید. زیرا ضد یخ از آنجا که از نامش پیداست، علاوه بر جلوگیری از فرسوده شدن آلیاژهای موتوری خودرو می‌شود.
 • با توجه به فرا رسیدن فصل زمستان دینام، استارت و باتری خودرو خود را با مراجعه به باتریساز های مجاز سرویس نمایید و چراغ های خودرو را چک نمایید.
 • همیشه در خودرو خود لباس گرم، شارژر موبایل و پاور بانک موبایل و زنجیر چرخ خودرو را به همراه داشته باشید.

امداد خودرو صوفیان

امداد خودرو صوفیان یکی از بهترین و موفق ترین شعبات شرکت امداد خودرو فراز در این شهر است. زیرا بالغ بر 18 دستگاه خودرو اعم از خودروهای تعمیر در محل صوفیان، خودروهای یدک کش در صوفیان، کامیونت های کفی خودروبر صوفیان مستقر نموده تا در صورت اولین تماس مشتریان عزیز در کمترین زمان در کنار خودرو مشتریان و مسافران عزیز را در شهر صوفیان و تمامی محورهای وصل شده به این شهر خدمات امداد رسانی ارائه نمایند.

امداد خودرو صوفیان

خدمات امداد خودرو صوفیان شرکت فراز

 1. امداد خودرو در شهر صوفیان
 2. یدک کش صوفیان
 3. کفی خودروبر در صوفیان
 4. تعمیر در محل صوفیان
 5. مکانیک سیار در صوفیان
 6. سوخت رسانی سیار صوفیان
 7. پنچر گیری سیار در صوفیان
 8. تعویض روغن سیار صوفیان
 9. امداد باتری در صوفیان

این شرکت تمامی خدمات امداد خودرویی خودروهای ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو، گرمان موتور، تلاش خودرو، مدیران خودرو، امداد خودرو هیوندای، امداد خودرو خودروهای چینی و امداد خودرو تمامی خودروهای وارداتی در شهر صوفیان را تحت پوشش خود قرار داده و مفتخر است که یکی از نمونه ترین و بهترین شرکت های امداد خودرو صوفیان از نظر مردم این شهر نیز می‌باشند.

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریس –  امداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان امداد خودرو مشکینامداد خودرو نوردوزامداد خودور طویقونامداد خودرو هادیشهرامداد خودرو مرند

Head, Footer and post Injection

فهرست مطالب

15 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *