تماس:۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

امداد خودرو شهر جدید سهند | 09148743588 | یدک کش سهند

امداد خودرو شهر جدید سهند

به سایت امداد خودرو شهر جدید سهند شرکت فراز ایلیار خوش آمدید. یکی از بهترین شرکت های امداد خودرو در زمینه حمل خودرو با یدک کش در شهر سهند، حمل خودرو با کفی خودرو بر در شهر جدید سهند، تعمیر در محل سهند، پنچرگیری سیار شهر سهند و تمامی خدماتی امدادی در شهر جدید سهند شرکت امداد خودرو فراز ایلیار میباشند.

این شرکت غالب بر 13 سال سابقه درخشان خود در زمینه امداد خودرو توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در شهر جدید سهند به خود جلب نمایند. تعرفه های امداد خودرو شهر جدید سهند شرکت فراز طبق مصوبه سازمان حمل و نقل درون بار میباشند. شرکت امداد خودرو سهند غالب بر 20 دستگاه خودروی امداد خودرو نظیر یدک کش، کفی خودروبر و خودروهای تعمیر در محل میباشند و نزدیک بر 60 نفر نیروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا خدمات امدادی بهتری نسبت به شرکت های دیگر به همشهریان عزیز در شهر جدید سهند خدمات امدادی ارائه نمایند.

تماس سریع و فوری: ۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

امداد خودرو شهر جدید سهند

دیگر نیازی نیست همشهریان عزیز در شهر زیبا جدید سهند از خرابی خودرو و یا حمل و جابجایی خودرو نگران شوند. شرکت امداد خودرو سهند شرکت فراز ایلیار همراه همیشگی خودرو شماست. در هر کجا از شهر جدید سهند به امداد خودرو نیاز داشتید کافیست با شرکت امداد خودرو سهند شرکت فراز تماس بگیرید تا در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن نیروی امدادی به محل خودروی شما اعزام گردند.

امداد خودرو شهر جدید سهند

یدک کش سهند

این روزها خودروهای یدک کش متعددی در زمینه حمل خودرو فعالیت مینمایند. ولی سوال اینجاست که آیا تمامی یدک کش ها دارای مجوز فعالیت هستند؟ البته که نه

تمامی یدک کش ها باید از سازمان حمل و نقل درون بار پروانه فعالیت داشته باشند و مشتریان عزیز در شهر جدید سهند باید هنگام درخواست یدک کش در شهر سهند از دارا بودن این مجوز از سمت راننده یدک کش اطلاع داشته باشند. جرا که در صورت بروز حادثه و نداشتن پروانه فعالیت یدک کش شخص درخواست کننده یدک کش با مشکلات جدی روبه رو خواهند شد.

لازم به ذکر است که تمامی یدک کش ها و حتی راننده های شرکت امداد خودرو سهند شرکت فراز ایلیار دارای مجوز فعالیت از سازمان حمل و نقل درون بار را دارا می‎‌باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل، مسئولیت تمامی ایراد و خطاهای ناشی از حمل خودرو به عهده این شرکت می‌باشند.

خودروهای یدک کش سهند شرکت فراز به دو دسته تقسیم می‌شوندکه عبارتست از خودروهای یدک کش هیدرولیکی و خودروهای یدک کش زنجیری.

خودروهای یدک کش هیدرولیکی که به اصطلاح چرخگیر هم میگویند هنگام بارگیری فقط با لاستیک خودرو درگیر می‌شوند و هیچگونه آسیبی به خودرو حمل شونده وارد نمی‌کنند که اغلب برای خودروهای سالم، حمل خودروهای با ارتفاع کم، حمل خودروهای اسپورتو خودروهایی از این قبیل به کار میروند.

خودروهای یدک کش زنجیری اکثرا برای خودروهای تصادفی و خودروهایی که در جوب گیر میکنند و یا خودروهایی که به مانع برخورد میکنندبه کار میروند.

امداد خودرو شهر جدید سهند شرکت فراز ایلیار همراه همیشگی خودروی شماست. کافیشت با ما تماس بگیرید. 041363292900914109980809148743588

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط


دیدگاه خود را بنویسید