تماس:۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

امداد خودرو سردرود | بهترین امداد خودرو 1402 – 2023

امداد خودرو سردرود

به سایت امداد خودرو سردرود شرکت فراز ایلیار خوش آمدید. یکی از بهترین شرکت های امداد خودرو در زمینه یدک کش سردرود، حمل خودرو با کفی خودرو بر سردرود، تعمیر در محل سردرود، پنچر گیری سیار سردرود، امداد خودرو سردرود و تمامی خدمات امداد خودرویی در شهر سردرود شرکت امداد خودرو فراز ایلیار میباشد.

این شرکت غالب بر 13 سال سابقه کاری درخشان خود در زمینه امداد خودرو توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در شهر زیبای سردرود به خود جلب نمایند.تعرفه های امداد این شرکت طبق مصوبه سازمان حمل و نقل درون بار میباشد. شرکت امداد خودرو سردرود فراز ایلیار غالب بر 20 دستگاه خودروی امداد خودرو که نظیر یدک کش، خودروبر، کفی و خودروهای تعمیر در محل میباشند و نزدیک بر 60 نفر نیروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا خدمات امدادی بهتری نسبت به شرکتهای دیگر به همشهریان عزیز در شهر سردرود ارائه نمایند.

تماس سریع و فوری: ۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

امداد خودرو در شهر سردرود

دیگر نیازی نیست همشهریان عزیز در شهر سردرود از خرابی خودرو و یا حمل و جابجایی خودرو نگران شوند. شرکت امداد خودرو سردرود فراز ایلیار همراه همیشگی خودرو شماست. در هر کجا از شهر سردرود به امداد خودرو نیاز داشتید کافیست با شرکت امداد خودرو سردرود فراز ایلیار تماس بگیرید تا در اولین فرصت و کمترین زمان نیروی امدادی به محل خودرو شما اعزام گردند.

امداد خودرو سردرود
امداد خودرو سردرود

یدک کش سردرود

این روزها خودروهای یدک کش متعددی در زمینه حمل خودرو فعالیت میکنند ولی سوال اینجاست که آیا تمامی یدک کش ها مجوز فعالیت دارند؟ البته که نه. تمامی یدک کش ها باید از سازمان حمل و نقل درون بار پروانه فعالیت داشته باشند و مشتریان عزیز در شهر سردرود باید هنگام درخواست یدک کش باید از دارا بودن این مجوز از سمت راننده اطلاع داشته باشند چرا که در صورت بروز حادثه و نداشتن مجوز پروانه فعالیت یدک کش شخص درخواست کننده یدک کش با مشکلات جدی روبه رو خواهند شد.

لازم به ذکر است که تمامی یدک کش های و حتی راننده های شرکت امداد خودرو سردرود فراز ایلیار دارای مجوز فعالیت از سازمان حمل و نقل درون بار را دارا میباشند و در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیت تمامی ایراد و خطاها به عهده شرکت امداد خودرو سردرود فراز ایلیار میباشند.

نکات بسیار مهم و با اهمیت در مورد نگهداری و محافظت از موتورهای توربو دار

  1. هیچ موقع بلافاصله بعد از روشن نمودن موتور با سرعت بالا شروع به حرکت نکنید، صبر کنید و اجازه دهید تا روغن به اتصالات توربو شارژر ها برسد و سپس حرکت کنید.
  2. به هیچ وجه تحت هیچ شرایطی تا زمانی که موتور به دمای مطلوب نرسیده آن را زیر بار نبرید.
  3. روغن موتور هایی که چندین سال از تاریخ مصرف آنها گذشته و خواصیت روان کاری خود را از دست می‌دهند، پس هیچ کاه زمان تعویض روغن موتور خود را به تعویق نیندازید.
  4. روخن موتور های معتبر و توصیه شده توسط کمپانی سازنده موتور مورد استفاده قرار دهید. این روغن ها نه تنها ویسکوزیته مناسب دارند، بلکه از نظر سایر استاندارد ها همانند API نیز بهینه‌اند.
  5. در سرعت بالا توربو شارژر ها از حداکثر توان خود بهره می‌برند. بنابر این بعد از طی مسافت های بسیار با سرعت زیاد به هیچ وجه بلافاصله بعد از توقف موتور را خاموش نکنید.
  6. هیچ گاه قبل از خاموش نمودن موتور پدال گاز را فشار ندهید. چرا که این کار باعث افزایش سرعت توربین ها می شود. در حالی که به دلیل خاموش شدن موتور خبری از گردش روغن تازه نخواهد بود و این کار در طولانی مدت به توربو آسیب می زند.

خودروهای یدک کش شرکت امداد خودرو سردرود فراز ایلیار به دو قسمت تقسیم میشوند که عبارتست از خودروهای یدک کش هیدرولیکی و خودروهای یدک کش زنجیری. خودروهای یدک کش هیدرولیکی که به اصطلاح یدک کش چرخگیر هم ذکر میشوند.

هنگام بارگیری فقط با لاستیک های خودرو درگیر میشوند و هیچگونه آسیبی به خودرو حمل شونده وارد نمیکننند که اغلب برای حمل خودروهای سالم، حمل خودروهای با ارتفاع کم، حمل خودروهای اسپورت و خودروهایی از این قبیل به کار میروند. خودروهای یدک کش زنجیری اکثرا برای خودروهای تصادفی و خودروهایی که در جوب گیر میکنند و یا خودروهایی که به موانع برخورد میکنند به کار میروند.

امداد خودرو سردرود
امداد خودرو سردرود

شماره امداد خودرو سردرود

شرکت امداد خودرو فراز ایلیار در شهر سردرود هیچ شعبه دیگری ندارد و کافیست در صورت نیاز با شماره تلفن امداد خودرو سردرود که در پایین ذکر شده تماس بگیرید.

امداد خودرو سردرود شرکت فراز ایلیار همراه همیشگی خودروی شماست کافیست با ما تماس بگیرید.

09141099808 09148743588 04136629290

ویژگی های امداد خودرو و یدک کش سردردود
  • امداد خودرو یکی از خدماتی است که شرکت های خودروسازی و برخی از شرکت های خدمات امداد رسانی خودروها با در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات برای رفاه حال رانندگان و خودرو سواران ارائه می‌گردد. این خدمات می‌تواند به صورت امداد خودرو در سردرود و یا سایر شهر ها و استان ها باشد.
  • در برخی شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی هستیم، خودرویمان دچار نقص فنی شود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده مان خارج باشد و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات سیار قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نباشیم. در این شرایط بهترین راه برای بر طرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفت با شماره تلفن های این شرکت می باشد تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خودرو در محل حاضر شوند.
  • اکیپ امدادی شرکت امداد خودرو فراز ایلیار در شهر سردرود با هدف کسب رضایت مشتریان و اجرای وظایف خود با ارائه خدماتی کامل با مشتریان نظیر خدمات تعمیرگاهی، خدمات سیار در محل کار و یا درب منزل، خدمات تلفنی و مشاوره‌ای، خدمات کارت عضویت، خدمات دوره‌ای و فصلی به فعالیت خود می‌پردازند تا با تجهیزات کامل در شرایط مختلف و در نقاط مختلف آماده خدمت رسانی به رانندگان وسیله نقلیه باشند.
یدک کش سردرود
یدک کش سردرود
برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط


دیدگاه خود را بنویسید