امداد خودرو مهربان ( 09148743588 ) فوری + ارزان + مطمعن

امداد خودرو مهربان
امداد خودرو مهربان بالغ بر 13 خودروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا با درخواست امداد مشتریان عزیز در این شهر در کمترین زمان به محل خودروی مشتریان اعزام و خدمات امداد رسانی را بعمل در آورند.
Head, Footer and post Injection

امداد خودرو مهربان شرکت فراز

شرکت امداد خودرو فراز در شهر زیبای مهربان که یکی از بهترین شهرهای استان آذربایجان شرقی می‌باشند، یکی از شعبات خود را در این شهر احداث کرده است که همشهریان عزیز از بابت نگهداری، حمل و جابجایی خودرو و تمامی خدمات امداد خودرویی در شهر مهربان هیچ گونه نگرانی نداشته باشند و همچنین باعث افتخار است که در تمامی 24 ساعت از شبانه روز و تمامی ایام هفته حتی در روزهای تعطیل به همشهریان و مسافران عزیز خدمات امداد رسانی ارائه می‌نمایند.

خدمات حمل و جابجایی خودرو امداد خودرو مهربان

 • حمل خودرو با یدک کش دکل دار مهربان
 • حمل خودرو با یدک کش های هیدرولیکی مهربان
 • حمل خودرو با کامیونت های کفی خودروبر در مهربان
 • حمل خودرو با کامیونت های جرثقیل دکل دار مهربان

امداد خودرو مهربان

اپراتور شبانه روزی شرکت امداد خودرو فراز در شهر مهربان به طور 24 ساعته آماده درخواست، انتقادات و پیشنهادات شما مشتریان عزیز در شهر مهربان می‌باشند. پس کافیست فقط با یک تماس از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

تماس سریع و فوری: ۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

امداد خودرو فراز در شهر زیبای مهربان توانسته اغلب خدمات امدادی خودروهای داخلی و خارجی را تحت پوشش خود قرار دهند که عباتند از:

 1. امداد خودرو ایران خودرو مهربان
 2. امداد خودرو سایپا مهربان
 3. امداد خودرو ام وی ام مهربان
 4. امداد خودرو تلاش خودرو مهربان
 5. امداد خودرو پارس خودرو مهربان
 6. امداد خودرو خودروهای هیوندای مهربان
 7. امداد خودرو خودروهای کیا مهربان

بهترین کلینیک خودرویی و مکانیک خودروهای ایران خودرو، تعمیرگاه خودروهای سایپا، خودروهای پارس خودرو، کلینیک خودروهای چینی و خودروهای وارداتی و مرجع بهترین تعمیرگاه‌های خودرو در شهر مهربان را از ما بخواهید.

یدک کش مهربان

خودرو های یدک کش مهربان شرکت امداد خودرو فراز به دو دسته تقسیم می‌شوند که عبارتند از:

 1. خودرو های یدک کش پیشرفته هیدرولیکی
 2. خودرو های یدک کش زنجیری که به یدک کش های دکل دار معروفند

یدک کش مهربان

نوع اول این خودرو ها که یکی از پیشرفته ترین نوع و جدیدترین نسل خودروهای یدک کش می‌باشند. در این نوع یدک کش ها هیچ گونه آسیبی به خودروهای حمل شونده وارد نمشود و فقظ از چرخ های خودرو حمل شونده بارگیری می‌شوندو مناسب خودروهای سالم ( غیر تصادفی )، خودروهایی با  ارتفاع کم و خودروهای وارداتی و یا صفر کیلومتر به کار می‌روند.

نوع دوم این یدک کش ها که ملغب به یدک کش‌های زنجیری یا همان دکل دار می‌باشندکه یکی از قدیمی ترین و اولین ترین نسل یدک کش ها می‌باشند. این نوع یدک کش ها اغب برای خودروهای قدیمی که سپر آنها با لاستیک خودرو فاصله کمی دارند، خودروهای تصادفیو خودروهایی که به موانع گیر میکنند ( در جوب افتادن و یا در گل و برف گیر کردن خودرو ) مناسب است.

خودرو بر مهربان

ما در واحد خودرو بر مهربان شرکت امداد خودرو فراز نظارت دقیقی در استخدام و بکارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک کاری و هویت تکنسین خود، گواهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امداد گران، به صورت کامل تایید صلاحیت و ضمانت شده از سوی شرکت می‌باشند تا خدمات امدادرسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان در شهر مهربان ارائه دهند.

علاوه بر این، ما یک سیستم نظرسنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحد ها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم. در واقع شما عزیزان می‌توانید پس از هر بار استفاده از خدمات امداد رسانان به آن‌ها امتیاز دهید و مارا در بهبود بخشیدن به خدمات امداد رسانی یاری نمایید.

خودروبر مهربان

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریس –  امداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان امداد خودرو مشکینامداد خودرو نوردوزامداد خودور طویقونامداد خودرو هادیشهرامداد خودرو مرند

Head, Footer and post Injection

فهرست مطالب