تماس:۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

امداد خودرو مرند بهترین امداد خودرو 1402 – 2023

مجموعه امداد خودرو مرند با بهره گیری از تیمی مجرب و همچنین بهترین و ایمن‌ترین کفی های حمل خودرو و خودروبر اقدام به خدمت دهی در زمینه حمل و نقل خودرو کرده است. مجموه ما ارائه دهنده خدمات مکانیکی توسط برترین مکانیک ها در شهر مرند می‌باشد. شما در هر زمان از شبانه روز میتوانید با ما تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید. حمل اتومبیل به تمامی نقاط کشور با بیمه نامه و بارنامه رسمی توسط امداد خودرو مرند در کمترین زمان.

مجموعه امداد خودرو مرند این تعهد را به شهروندان عزیز می‌دهد که تمام هزینه‌های دریافتی مطابق نرخ مصوب اتحادیه باشد و هیچ هزینه اضافی از شما عزیزان دریافت نگردد.

رضایت مشتریان و خدمت رسانی هدف اصلی مجموعه ماست.

امداد خودرو مرند

این مجموعه دارای نیروهای مجرب و کار آزموده‌ای میباشد که دوره‌های امدادگری را گذرانده تا بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به همشهریان عزیز در شهر مرند ارائه نمایند.

امداد خودرو مرند شرکت فراز ایلیار باکادری با تجربه به همراه امکانات و لوازم یدکی کامل آماده برای امدادرسانی به تمامی خودروهای داخلی و وارداتی است

برای دریافت خدمات با شماره امداد خودرو مرند تماس حاصل فرمایید.

به طور کلی خدماتی که مجموعه امداد خودرو مرند شرکت فراز ارائه مینماید، مربوط به عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن عیوب می‌باشد.

امداد خودرو مرند

خدمات مجوعه امداد خودرویی ما شامل موارد زیر است:

  1. تعمیر در محل خودرو در مرند
  2. اعزام یدک کش به محل .
  3. سوخت رسانی در محل.
  4. انتقال خودرو به تعمیرگاه های مجاز
  5. انتقال خودرو به نمایندگی
  6. امداد باتری
  7. تعمیرات برق خودرو
  8. مکانیک سیار
  9. پنچرگیری سیار

برای اعزام فوری امداد خودرو مرند با شماره 09148743588 تماس بگیرید و در صورتی که به مکانیک سیار مرند، یدک کش مرند و یا خودروبر مرند جهت حمل خودرو در شهر مرند نیاز دارید با شماره تماس 09141099808 تماس حاصل فرمایید.

شرکت امداد خودرو فراز ایلیار در شهر مرند بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به رانندگان، مسافران و همشهریان عزیز در شهر مرند می‌‌باشد.

امداد رسانان امداد خودرو فراز

ما در واحد امداد خودرو مرند شرکت فراز، نظارت دقیقی در استخدام و به کارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک کاری و هویتی تکنسین خود، گواهی عدم سوء پیشینه را نیز از آن‌ها دریافت و بررسی کرده‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امداد رسانان، به صورت کامل تایید صلاحیت و ضمانت شده است تا خدمات امداد رسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان در شهر مرند ارائه دهند.

علاوه بر این، ما یک سیستم نظرسنجی و پیگیری کامل را نیز برای هر یک از واحد ها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت آن ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آن آن‌ها تلاش نماییم. در واقع شما می‌توانید پس از هر بار استفاده از خدمات امدادرسانان ما به آن‌ها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امدادرسانی یاری نمایید.

 

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط


دیدگاه خود را بنویسید