امداد خودرو هریس ( 09148743588 ) فوری + ارزان + مطمعن

امداد خودرو هریس
امداد خودرو هریس  09148743588 به بهترین سایت امداد خودرو هریس خوش آمدید. هدف ما جلب رضایت مشتریان عزیز در شهر هریس می‌باشد. شرکت امداد خودرو فراز ایلیار در شهر هریس به مدیریت آقای نجف پور دارای شعبات مختلف در سر تا سر کشور می‌باشد که یکی از بهترین و مهمترین شعبات این کشور در شهر هریس ایجاد شده است. این شرکت بالغ بر 13 خودروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا با درخواست امداد مشتریان عزیز در این شهر در کمترین زمان به محل خودروی مشتریان اعزام و خدمات امداد رسانی را بعمل در آورند.
Head, Footer and post Injection

امداد خودرو هریس شرکت فراز 

شرکت امداد خودروی فراز در شهر زیبای هریس که یکی از بهترین شهرهای استان آذربایجان شرقی می‌باشد، یکی از شعبات خود را در این شهر احداث کرده است که همشهریان عزیز از بابت نگهداری، حمل و جابجایی خودرو و تمامی خدمات امداد خودرویی در شهر هریس هیچ گونه نگرانی نداشته باشند و همچنین باعث افتخار است که در تمامی شبانه روز و تمامی ایام هفته به همشهریان و مسافران عزیز خدمات امداد رسانی ارائه می‌نمایند.

خدمات امداد خودرو هریس

 • حمل خودرو با یدک کش دکل دار هریس
 • حمل خودرو با یدک کش های هیدرولیکی هریس
 • حمل خودرو با کفی خودروبر هریس
 • تعمیر در محل هریس
 • مکانیک سیار هریس
 • امداد باتری هریس
 • سوخت رسانی هریس

امداد خودرو هریس

اپراتور شبانه روزی امداد خودرو فراز ایلیار در شهر هریس به طور شبانه روز ( 24 ساعته ) و تمامی ایام سال حتی در روزهای تعطیل آماده دریافت درخواست، انتقاد و پیشنهادات شما مشتریان عزیز در شهر هریس می‌باشند. پس کافیست تماس حاصل فرمایید.

تماس سریع و فوری: ۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

امداد خودرو فراز ایلیار در شهر زیبای هریس توانسته اغلب خدمات امدادی خودرو های داخلی و خارجی را تحت پوشش خود قرار دهد که عبارت است از:

 1. امداد خودرو ایران خودرو هریس 
 2. امداد خودرو سایپا هریس
 3. امداد خودرو ام وی ام هریس
 4. امداد خودرو تلاش خودرو هریس
 5. امداد خودرو کرمان موتور هریس
 6. امداد خودرو پارس خودرو هریس
 7. امداد خودرو خودرو های هیوندای هریس
 8. امداد خودرو کیا هریس

بهترین کلینیک خودرویی و مکانیکی خودروهای ایران خودرو، تعمیرگاه خودروهای سایپا، پارس خودرو، کلینیک خودرویی خودروهای چینی و خودروهای وارداتی و مرجع بهترین تعمیرگاه‌های خودرو در شهر هریس را از ما بخواهید.

یدک کش هریس

خودروهای یدک کش هریس شرکت فراز ایلیار در شهر هریس به دو دسته تقسیم می‌شوند که عبارتست از:

 1. خودروهای یدک کش هیدرولیکی
 2. خودرو های یدک کش دکل دار

امداد خودرو هریس

نوع اول این خودرو ها که ملغب به یدک کش های هیدرولیکی می‌باشد، نسل جدید از یدک کش ها میباشند. در این نوع یدک کش ها هیچ گونه آسیبی به خودرو حمل شونده وارد نمی‌شود و فقط از چرخ های جلو خودروی حمل شونده بارگیری میشوند و مناسب خودروهای سالم، خودروهای ارتفاع کم، خودروهای وارداتی بکار میروند.

نوع دوم این یدک کش ها که ملغب به یدک کش های زنجیری یا دکل دار می‌باشد، نسل اول از یدک کش ها می‌باشند. این نوع یدک کش ها اغلب برای خودروهای قدیمی که سپر آنها با لاستیک فاصله کمی دارند، خودروهای تصادفی، خودروهای که در جوب گیر می‌کنند و یا خودروهایی که به مانع گیر می‌کنند مناسب می‌باشند.

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریس –  امداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان امداد خودرو مشکینامداد خودرو نوردوزامداد خودور طویقونامداد خودرو هادیشهرامداد خودرو مرند

Head, Footer and post Injection

فهرست مطالب