امداد خودرو ایلخچی ( 09148743588 ) امداد فوری + ارزان + مطمعن

Head, Footer and post Injection

بهترین امداد خودرو ایلخچی 1402 – 2023

اگر به دنبال بهترین شرکت امداد خودرو ایلخچی می گردید به سایت خوبی مراجعه کرده‌اید. شرکت امداد خودرو در شهر ایلخچی فراز ایلیار یکی از بهترین شرکت های امداد خودروی سال 1402 2023 در شهر ایلخچی میباشد. این شرکت بالغ بر 20 نیروی امدادی اعم از یدک کش های هیدرولیکی و چرخگیر، یدک کش های زنجیری یا دکل دار و انواع خودروهای تعمیر در محل را در سراسر شهر ایلخچی مستقر نموده تا در سریعترین زمان ممکن در کنار خودروی شما همشهریان عزیز در شهر ایلخچی حضور یابند و بهترین خدمات را ارائه نمایند.

امداد خودرو ایلخچی

امداد خودرو ایلخچی

نرخ و تعرفه های شرکت امداد خودرو ایلخچی فراز ایلیار طبق مصوب اتحادیه می‌باشند و تمام نیروی امدادی این شرکت دارای بهترین تجربه کاری در حمل خودرو و تعمیرات خودرو در محل می‌باشند و دارای پروانه اشتغال و فعالیت از سازمان مربوطه می باشند.

تماس سریع و فوری: ۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

شما می‌توانید در صورت نیاز با شماره تلفن های شرکت امداد خودرو ایلخچی فراز ایلیار تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در کمترین زمان ممکن در کنار خودروی شما حضور یابند.

تلفن های تماس : 0914874358809141099808 04136629290

این مجموعه دارای نیروهای مجرب و کار آزموده‌ای می‍باشند که دوره های امدادگری را گذرانده تا بهترین خدمات را از بالاترین کیفیت به همشهریان عزیز در شهر ایلخچی ارائه نمایند.

شعبه یدک کش ایلخچی شرکت فراز ایلیا با کادری با تجربه به همراه امکانات و لوازم یدکی اورجینال و کامل آماده برای امداد رسانی به تمامی خودروهای داخلی و وارداتی می‌باشند.

یدک کش ایلخچی

 

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریس –  امداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان امداد خودرو مشکینامداد خودرو نوردوزامداد خودور طویقونامداد خودرو هادیشهرامداد خودرو مرند

Head, Footer and post Injection

فهرست مطالب

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *