امداد خودرو بیلوردی ( 09148743588 ) امداد فوری + ارزان + مطمئن

Head, Footer and post Injection

امداد خودرو بیلوردی   شرکت فراز

مجموعه امداد خودرو بیلوردی با بهره گیری از تیمی مجرب و همچنین بهترین و ایمن کفی های حمل خودرو و خودروبر اقدام به خدمت دهی در زمینه حمل و نقل خودرو کرده است.

مجموعه ما ارائه دهنده خدمات مکانیکی توسط برترین مکانیک ها در شهر بیلوردی می‌باشد.

شما مشتریان  عزیز در هر زمان از شبانه روز می‌توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات امداد خودرو فراز در شهر بیلوردی بهره مند شوید. حمل خودرو از بیلوردی به تمامی نقاط کشور با بیمه نامه و بارنامه رسمی توسط امداد خودرو بیلوردی در کمترین زمان.

امداد خودرو فراز این تعهد را به شهروندان عزیز می‌دهد که تمامی هزینه های دریافتی مطابق نرخ مصوبه اتحادیه باشد و هیچ هزینه اضافی از شما مشتریان عزیز دریافت نگردد.

رضایت مشتریان و خدمت رسانی هدف اصلی امداد خودرو فراز

امداد خودرو بیلوردی

بهترین کلینیک خودرویی و مکانیکی خودروهای ایران خودرو، تعمیرگاه خودروهای سایپا، پارس خودرو، گلینیک خودرویی خودروهای چینی و خودروهای وارداتی و مرجع بهترین تعمیرگاههای خودرو در شهر بیلوردی را از ما بخواهید.

امداد خودرو بیلوردی

این مجموعه دارای نیروهای مجرب و کارآزموده‌ای می‌باشند که دوره های امداد گری را گذرانده تا بهترین خدمات را از بالاترین کیفیت به همشهریان عزیز در شهر بیلوردی ارائه نمایند.

شعبه یدک کش هادیشهر شرکت فراز با کادری با تجربه به همراه امکانات و لوازم یدکی اورچینال و کامل آماده برای امداد رسانی به تمامی خودروهای داخلی و وارداتی می‌باشند.

برای دریافت خدمات با شماره امداد خودرو، یدک کش و خودروبر بیلوردی تماس حاصل فرمایید. 09148743588

بطور کلی خدماتی که مجموعه امداد خودرو بیلوردی شرکت فراز ارائه می‌نمایند مربوط به عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن عیوب می‌باشند.

یدک کش بیلوردی

خدمات مجموعه  یدک کش بیلوردی شامل موارد زیر می‌باشند:

  1. تعمیر در محل خودرو بیلوردی
  2. اعزام یدک کش به محل خودرو مشتریان
  3. سوخت رسانی سیار بیلوردی
  4. انتقال خودرو به تعمیرگاه های مجاز خودرو
  5. امداد باتری بیلوردی
  6. تعمیر سیار برق خودرو
  7. مکانیک سیار بیلوردی
  8. پنچر گیری سیار و …

برای اعزام فوری امداد خودرو در بیلوردی با شماره 09148743588 و یا 09143339518 تماس بگیرید و در صورتی که به مکانیک سیار بیلوردی، یدک کش بیلوردی و یا خودروبر بیلوردی جهت امداد رسانی نیاز داشتید با شماره تلفن 09141099808 تماس حاصل فرمایید.

شرکت امداد خودرو فراز در شهر بیلوردی بصورت شبانه روز آماده ارائه خدمات به رانندگان، مسافران و همشهریان عزیز در این شهر می‌باشند.

یدک کش بیلوردی

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریس –  امداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان امداد خودرو مشکینامداد خودرو نوردوزامداد خودور طویقونامداد خودرو هادیشهرامداد خودرو مرند

Head, Footer and post Injection

فهرست مطالب