تماس:۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

امداد خودرو آذر شهر

امداد خودرو آذر شهر

به بهترین سایت امداد خودرو آذر شهر بمدیریت علی نجف پور خوش آمدید. بدون شک یکی از نمونه ترین شرکت امداد خودرو در سراسر کشور امداد خودرو فراز ایلیار میباشد. این شرکت توانسته بیشترین رضایت مشتری را از بابت امداد خودرو در تمامی استان های کشور بخصوص استان های آذربایجان شرقی و غربی به خود جلب نمایند.

امداد خودرو شرکت فراز ایلیار در شهر آذرشهر خدمات امدادی همچون حمل خودرو در شهر آذرشهر، تعمیر در محل، مکانیک سیار، پنچر گیری سیار، کفی خودرو بر، یدک کش در آذرشهر و جرثقیل به همشهریان عزیز ارائه می‌نمایند.

امداد خودرو آذر شهر

خدمات امداد خودرو آذر شهر فراز ایلیار

شرکت امداد خودرو فراز ایلیار در شهر زیبای آذر شهر تمامی خدمات امداد خودرویی که یک شرکت خدمات امدادی باید داشته باشد را به صورت شبانه روزی و تمامی ایام سال حتی در روزهای سال به همشهریان عزیز به همشهریان عزیز ارائه می‌نمایند که بطور خلاصه در پایین ذکر می‌گردد.

  • امداد خودرو آذرشهر
  • یدک کش آذر شهر
  • خودروبر آذرشهر
  • تعمیر در محل و مکانیک سیار آذرشهر
  • پنچر گیری سیار آذرشهر
  • جرثقیل خودروبر آذرشهر

تماس سریع و فوری: ۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

تعرفه های شرکت امداد خودرو فراز در شهر آذرشهر طبق مصوبه سازمان حمل و نقل درون بار میباشد و تمامی کادر این شرکت دارای پروانه فعالیت از همین سازمان را دارا می‌باشند. لازم به ذکر است که در صورت داشتن هرگونه درخواست، انتقادات و پیشنهادات می‌توانید با شماره تلفن های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

09141099808-09148743588-04136629290 تلفن های تماس شرکت امداد خودرو فراز ایلیار در شهر آذرشهر

شرکت امداد خودرو فراز ایلیار در شهر آذر شهر تمامی نقاط این شهر و حومه آن را تحت پوشش خود قرار داده است و بدون شک و تردید بهترین شرکت امداد خودرو از نظر مشتریان عزیز می‌باشد.

خدمات تعمیر در محل یدک کش آذر شهر

پنچر گیری سیار یکی از مهمترین امتیازهایی است که مشتریان این شرکت را به خود جلب کرده است. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که لاستیک خودرو پنچر شده باشد، ولی ابزار مورد نیاز برای تعویض لاستیک اعم از: لاستیک زاپاس، آچار چرخ، جک و یا قدرت کافی برای تعویض لاستیک را نداشته باشید. ولی جای هیچ گونه نگرانی نیست.

چون اکیپ امدادی پنچرگیری سیار شرکت امداد خودرو فراز ایلیار در شهر آذرشهر همراه همیشگی خودروی شماست و هنگام درخواست امدادخودرو از نزدیکترین مکان به محل خودروی شما اعزام می‌گردند.

شماره امداد خودرو آذر شهر

اپراتور مجرب شرکت امداد خودرو فراز ایلیار در شهر آذرشهر داوطلبانه و بصورت 24 ساعته آماده درخواست، انتقاد و پیشنهادات شما عزیزان در شهر آذرشهر می‌باشند. پس کافیست فقط با یکی از شماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرید.

091410998080914874358804136629290

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط


دیدگاه خود را بنویسید