امداد خودرو اهر فراز ( 09148743588 ) امداد فوری + ارزان + مطمئن

یدک کش اهر
Head, Footer and post Injection

امداد خودرو اهر 09148743588

به بهترین سایت امداد خودرو اهر خوش اومدین. از اونجایی که خودرو یکی از نیاز های پر اهمیت در زندگی هر انسانی نقش چشم گیری به خود جای داده، پس طبیعیه که در نگهداری و تعمیرات و یا بدلیل بیشتر مورد استفاده قرار گرفتن این وسیله نقلیه دچار نقص فنی بشه و یا در مواقعی به مشکل بر بخوریم که کاری از دست خودمون بر نمیاد و یا وسیله و ابزارهای مورد نیاز برای رفع مشکل ایجاد شده همراهمون نداشته باشیم.

حالا در این مواقع راه چاره چیه؟

از اونجایی که با پیشرفت تکنولوژی و صنعت خودرو و نیز با توجه به افزایش جمعیت تعداد خودرو هم در کشورمون زیاد شده، پس طبیعیه که به مرور زمان تعداد شرکت های امداد رسانی به خودرو هم زیاد بشه تا هموطنان عزیزمون در سر تا سر کشور در هنگام نیاز به امداد رسانی خودرو هیچ نگرانی نداشته باشند.

ولی باید توجه کرد که درسته تعداد امداد خودرو ها در سر تا سر کشور خیلی زیاده. ولی چجوری یک امداد خودرو خوب با خدمات با کیفیت و حضور به موقع در محل امداد رسانی و نزدیکترین امداد خودرو به خود را پیدا کنیم؟

یک شرکت امداد خودرو خوب باید علاوه بر اینکه دارای پروانه بهره برداری از یک نهاد و یا سازمان معتبر حمل و نقل داشته باشه، بلکه باید تمام اکیپ امدادی خودش رو مجبور کنه که از اتحادیه ها و نهاد مربوطه مجوزهای فعالیت خود را دریافت کنن. در اینصورت هنگام بروز هرگونه تخلف و یا سهل انگاری امداد گر موظف میشه به هر حالت ممکن کاره خودشو به نحو احسن انجام بده که در اینصورت هم مشتری همیشه راضی میمونه و هم با این کار این شرکت مشتریان زیادی به خود جلب میکنه.

امداد خودرو اهر

حالا نوبت میرسه به امداد خودرو اهر شرکت فراز

شرکت امداد خودرو فراز با بیش از 13 سال سابقه درخشان خود در سر تا سر کشور توانسته در بین شرکت های امداد خودرو، جایگاه خوبی رو برای خودش کسب کنه که یکی از بهترین و برترین افتخارات ماست.

یکی از بهترین شعبات شرکت فراز امداد خودرو اهر می‌باشد. از خدمات شرکت امداد خودرو فراز در شهر اهر می‌توان به امداد خودرو اهر، یدک کش اهر، خودروبر اهر، کفی خودرو بر اهر، خودروسوار اهر، تعمیر در محل اهر، مکانیک سیار در شهر اهر، پنچرگیری سیار اهر و تمامی خدماتی که مردم از امداد خودرو انتظار دارند برای مردم عزیز و مسافران عزیز در شهر اهر را فراهم کرده تا از یایت نقص فنی خودرو و یا نگهداری آن هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.

شرکت امداد خودرو اهر فراز غالب بر 15 خودروی امدادی را در سرتاسر این شهر مستقر کرده است و تمامی این خودروها دارای GPS فعال می‌باشند تا در صورت نیاز مشتریان عزیز در شهر اهر از نزدیکترین محل خودروی امدادی اعزام گردند.

مزایای امداد خودرو اهر شرکت فراز

 • مشاوره رایگان برای اعرام به تعمیرگاه های مجاز شرکت امداد خودرو
 • تعمیرات خودرو توسط امداد خودرو اهر در تمامی شبانه روز
 • مشاوره رایگان جهت انتخاب قطعات لوازم یدکی برای خودرو
 • صرفه جویی در وقت
 • مشتری مداری
 • فعالیت به صورت تمام وقت حتی در روزهای تعطیل
 • دارای تعمیرگاه های مجاز شبانه روزی جهت رفاه حال مشتریان عزیز
 • اکیپ امدادی متخصص و مجرب و کار بلد در شهر اهر

امداد خودرو اهر

یدک کش اهر شرکت فراز

در شهر اهر شرکت امداد خودرو فراز بالغ بر 10 دستگاه یدک کش پیشرفته تمام هیدرولیک مستقر نموده تا در صورت نیاز مشتریان عزیز در شهر اهر در محل خودروی مشتریان عزیز در اسرع وقت خدمت رسانی کنند. یدک کش های شرکت امداد خودرو فراز در شهر اهر کاملا بروز هستند و هنگام جابجایی خودرو هیچگونه آسیبی به خودرو نمی‌رسونن.

هنگام تصادف خودرو، گیر کردن خودرو به موانع، افتادن خودرو در جوب و یا جابجایی خودرو کافیست با شماره تلفن های 09143339518 0914109980809148743588 تماس بگیرین تا از نزدیکترین محل به خودرو شما خودروهای یدک کش اعزام بشن.

مزایای یدک کش اهر شرکت فراز عبارتست از:

 1. یدک کش تمام هیدرولیک و چرخگیر جهت جلوگیری از آسیب رساندن به خودرو
 2. یدک کش های درکل دار مناسب برای خودرو های تصادفی، گیر کردن خودرو به موانع و افتادن خودرو در جوب
 3. راننده های یدک کش مجرب و کار بلد در شهر اهر
 4. دارای پروانه فعالیت از سازمان مربوطه از شهر اهر

بهترین کلینیک خودرویی و مکانیکی خودروهای ایران خودرو، تعمیرگاه خودروهای سایپا، پارس خودرو، کلینیک خودرویی خودروهای چینی و خودروهای وارداتی و مرجع بهترین تعمیرگاههای خودرو در شهر اهر را از ما بخواهید.

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریس –  امداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان امداد خودرو مشکینامداد خودرو نوردوزامداد خودور طویقونامداد خودرو هادیشهرامداد خودرو مرند

Head, Footer and post Injection

فهرست مطالب