تماس:۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

خودروبر تبریز

خودروبر | حمل خودرو | خودرو بر | خودروبر تبریز| ماشین بر تبریز

خودروبر و حمل خودرو با ماشین بر های خودرو بر در تبریز و سراسر ایران بصورت 24 ساعته و در تمام ساعات شبانه روز و 7 روز هفته با امکان رزرو قبلی و هماهنگی جهت حضور در مکان و زمان مشخص.

خودروبر تبریز سعی دارد بهترین خدمات حمل خودرو در تبریز را به شما عزیزان ارائه دهد پس در ادامه توضیحات کامل را خواهیم داد با ما همراه باشید.

خودروبر ، خودرو بر

خودروبر یا خودرو بر از سال ها قبل در کشور های مختلف جا افتاده است و همچنین در آذربایجان  تبریز همواره بهترین شرکت های حمل خودرو هستند تا خودروی شمارا جابه جا کنند.

سوال برای مردم عزیز این است چرا از خدمات خودرو بر استفاده کنیم؟ خدمات خودروبر یعنی جابه جایی خودروی تصادفی یا شما خودرویی را خریده اید میخواهید از شرکت خریدار جابه جا کنین به محل سکونت خود و یا برای مسافرت نیاز به جابه جایی خودرو دارید این کار را شرکت های خودروبر برای شما انجام میدهند اما باید بگوییم کدام شرکت به بهترین شکل ممکن و سریعترین و ارزان ترین به شما ارائه میدهد.

خودروبر تبریز با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه خودرو بر میتواند به شما بهترین خدمت رسانی را انجام دهد در زمینه حمل و نقل پس همین الان با کارشناسان ما که 24 ساعته در خدمت شما میباشند در تماس باشید.

نرخ کرایه یا تعرفه خودروبر

هزینه یا قیمت خودرو بر در تبریز بستگی به مسافت و نوع خودرو دارد زیرا بیمه خودروها و حجم و وزن آنها باهم متفاوت هستند پس نمیتوان عدد مشخصی برای آن تعریف کرد و همچنین به تک ظرفیتی و چند ظرفیتی ماشین شما نیز بستگی دارد.

برای اطلاع دقیق از کرایه خودروبر با پشتیبانی در تماس باشید و مبدا و مقصد را اعلام نموده و هزینه جابه جایی را به شما اعلام میکنند.

حمل خودرو

حمل خودرو تبریز یکی از ارزانترین خدمات ما محسوب میشود البته بستگی به خودروی شما دارد که ایا لوکس باشد یا خیر اما ما سریعترین خدمات حمل خودرو در تبریز را ارائه میدهیم تا مشتریان عزیز تبریز راضی باشند.

حمل خودرو با تریلی های مخصوص انجام میشود که خودروی شما هیچ آسیبی دچار نشود و با خیال راحت ماشین خود را به ما بسپارید

حمل خودروی شما اگه 2 مقصده باشد هزینش بالاتر میشود و اگه مسافت زیاد نباشد قیمت آن کمتر میشود.

خودروبر تبریز

خودرو بر تبریز یکی از اصلی ترین خدمات ما محسوب میشود و با ارائه خدمات خودروبر در تمامی مناطق تبریز به شما عزیزان آماده هستیم همین الان با کارشناسان در ارتباط باشید.

حمل خودرو در تبریز یکی از پر مخاطب ترین در زمینه حمل و نقل میباشد و دغدغه اصلی مشتری سریع رساندن خودروی خود به مقصد میباشد و همچنین ارزان بودن تعرفه آن میباشد پس ما به شما خودرو بر تبریز را پیشنهاد میدهیم.

ما علاوه بر خودروبر تبریز در تمامی شهر های ایران و شهرستان ها در حال خدمت رسانی هستیم.

خودروبر در شمال تبریز , جنوب , غرب و شرق تبریز هم نیز انجام میشود

حمل خودرو به سراسر کشور از طریق خودرو بر

حمل و جابه‌جایی خودرو در سراسر کشور، دارای اهمیت بسیار بالایی است به گونه‌ای که برخی از افراد برای حمل خودروی خود به مقصد مورد نظر، از یدک کش یا جرثقیل استفاده می‌کنند. اما روش خودرو بر یک روش کاملا ایمن و مطمئن به منظور جابه‌جایی خودرو‌ شما به سراسر کشور است. به همین منظور شما می‌توانید برای حمل خودرو خود با استفاده از جرثقیل خودروبر جابه‌جایی را انجام دهید. شرکت خودروبر تبریز ، آماده جابه‌جایی خودرو از طریق جرثقیل خودروبر است.

حمل خودرو و ارسال آن به شهرستان با استفاده از کفی خودرو و خودرو بر

کفی خودروبر یکی از ایمن‌ترین و مناسب‌ترین روش‌ها جهت جابه‌جایی خودرو از شهری به شهر دیگر است و زمینه جا به جایی را برای شما مهیا می‌سازد. اما استفاده از خودروبر شامل نکته‌های بسیار مهمی است که شما باید آن‌ها را بدانید.

اولین نکته بسیار مهم، برای ایمنی خودرو شما است. شما باید در نظر داشته باشید که کفی خودرو بر با ماشین شما تناسب داشته باشد. اگر این کفی خودروبر به درستی انتخاب نشود می‌تواند به بدنه ماشین شما آسیب برساند؛ زیرا کفی خودرو بر با ماشین شما تناسب از لحاظ اندازه ندارد. نکته دوم، انتخاب افراد متخصص در این زمینه است؛ چرا که کفی ماشین دارای حساسیت بسیار بالایی است و باید افراد متخصصی این جابه‌جایی را انجام دهند.

خودروبر ارزان در تبریز

زمانی که خودرو شما با مشکلاتی مانند تصادف یا نقص فنی روبرو می‌شود، می‌تواند هزینه‌های جانبی بسیار زیادی را برای شما به وجود آورد؛ به همین دلیل تمام رانندگان وسایل نقلیه به دنبال موسسات یا شرکت‌هایی برای حمل خودرو جهت جابه‌جایی یا انتقال به تعمیرگاه با هزینه بسیار کم هستند.

یکی از پر هزینه‌ترین خدمات مربوط به ماشین، جابه‌جایی و انتقال آن به تعمیرگاه است. اما اگر یک خودروبر ارزان در تبریز باشد، شما می‌توانید با خیالی راحت ماشین خود را از محل حادثه تا تعمیرگاه ببرید. شرکت خودروبر تبریز ، یک شرکت معتبر و مناسب است که شما می‌توانید برای جابه‌جایی ماشین خود از محل حادثه و انتقال آن تا تعمیرگاه، آن را انتخاب کنید.

عوامل موثر بر تعرفه مناسب خودروبر

همانطور که در بالا اشاره کردیم، هر چه قدر قیمت خودروبر‌ها کمتر باشند، مشتریان بیشتری را به خود جذب می‌کنند. خودرو بر‌ها نیز با توجه به همین معیار درست، قیمت‌هایی با تعرفه‌های مشخصی را قرار می‌دهند تا بتوانند نقش مهم و پررنگی در کمک رسانی به مردم داشته باشند. برخی از مواردی که روی تعرفه قیمت خودروبر‌ها اثر می‌گذارند، در زیر آمده است:

  • مدل و نوع خودروی شما

یکی از عوامل مهم در تعرفه خودرو بر که می‌تواند تاثیرگذار باشد، مدل ماشین شما است. از طرفی اگر ماشین شما دچار تصادف شد، قیمت جابه‌جایی آن تا تعمیرگاه به اندازه ماشین صفر و نو آن مدل نیست.

  • مسافت جابه‌جایی

دومین عامل تاثیرگذار و مهم در جابه‌جایی و حمل ماشین توسط خودرو بر، مسافتی است که شما برای جابه‌جا کردن ماشین خود در نظر دارید؛ به طوری که هر مقدار این مسافت بیشتر شود، به همان میزان قیمت نهایی برای شما نیز افزایش پیدا می‌کند.

خودروبر

خودروبر چیست؟ به جابه جایی یا حمل خودرو از مکانی به مکان دیگر از مبدا به مقصد را خودروبر یا خودرو بر میگویند. خدمات خودروبر توسط خودروبر تبریز به بهترین شکل و بدون هیچ آسیبی به خودروی شما انجام میشود.

خودروبر | حمل خودرو | خودرو بر | خودروبر تبریز

خودروبر ، حمل خودرو ، خودرو بر

خودروبر تبریز

خودروبر در تبریز

خودرو بر تبریز

خودرو بر در تبریز

Khodrobar Tabriz

Car on Tabriz

خودروبر تبریز

خودروبر در تبریز

خودرو بر تبریز

خودرو بر در تبریز

Khodrobar Tabriz

Car on Tabriz

خودروبر تبریز

خودروبر در تبریز

خودرو بر تبریز

خودرو بر در تبریز

Khodrobar Tabriz

Car on Tabriz

خودروبر تبریز

خودروبر در تبریز

خودرو بر تبریز

خودرو بر در تبریز

Khodrobar Tabriz

Car on Tabriz

خودروبر تبریز

خودروبر در تبریز

خودرو بر تبریز

خودرو بر در تبریز

Khodrobar Tabriz

Car on Tabriz

فاصله تبریز از شهرهای مهم کشور

تبریز در شمال غربی کشور ایران قرار گرفته است. به همین خاطر فاصله زیادی با شهرهای مرکزی شرقی و جنوبی ایران دارد. نزدیکترین استان به تبریز آذربایجان غربی است. فاصله ارومیه تا تبریز 148 کیلومتر است که طی کردن این مسافت با ماشین حدود 2 ساعت و 10 دقیقه زمان می برد. فاصله تبریز تا تهران نیز 635 کیلومتر است. طی کردن مسیر تهران تا تبریز با ماشین حداقل 7 ساعت زمان می خواهد. بنابراین اگر زمان رسیدن به تبریز برای شما مهم است بهتر است به فکر بلیط هواپیما تهران تبریز باشید و بقیه گزینه ها را را برای مسیرهای کوتاه تر بگذارید. به طور کلی راه های دسترسی به تبریز متفاوت است بجز ماشین شخصی شما از بیشتر شهرهای ایران برای سفر به تبریز با گزینه های مختلفی روبرو هستید . گزینه اول بلیط هواپیما تبریز است که برای شهرهای جنوبی و شرقی و مرکزی که در فاصله دورتری نسبت به این شهر هستند گزینه مناسب تری است. گزینه دوم بلیط قطار تبریز است که با توجه به مبدا سفر شما قیمت های متفاوتی دارد و مدت زمان متفاوتی در راه هستید و اما گزینه آخر بلیط اتوبوس تبریز است که برای شهرهای نزدیک به تبریز و یا مسافرت اقتصادی گزینه مناسبی است.

تاریخچه شهر تبریز

پیشینه نام تبریز

در رابطه با پیشینه نام تبریز فرضیه‌های زیادی وجود دارد. نمونه ای از نام های پیشین این شهر شامل توری، تورز، تِبریز می شود. ولادیمیر مینورسکی در تحقیقات خود عنوان کرده است که ریشه اسم شهر تبریز به دوره ساسانیان یا حتی قبل‌تر، یعنی زمان حکومت اشکانیان باز می‌گردد. همچنین آقای مصطفی مومنی اشاره کرده است که که اهالی بومی آذربایجان به تبریز، توری میگفتند. این واژه به معنای چشمه یا رود گرم است. جرج کرزن نیز در بررسی‌های خود به این نتیجه رسیده است که تبریز واژه‌ای آریایی و از کلمات تب به معنی گرم و ریز از مصدر ریختن استخراج شده است. او دلیل این نام‌گذاری را وجود چشمه‌های آب گرم در اطراف شهر تبریز می‌داند.

فرهنگ و آداب و رسوم شهر تبریز

مردم تبریز به زبان ترکی آذربایجانی و لهجه تبریزی سخن می‌گویند. اکثر مردم تبریز مسلمان و شیعه دوازده امامی بوده و بعد از آن اقلیت‌هایی به ترتیب با مذاهب مسیحی ارمنی، آشوری، زرتشتی، سایر مذاهب ارمنی و کلیمی در این شهر زندگی می‌کنند.‌مردم آداب و رسوم ویژه ای برای برگزاری مراسم های مختلف دارند که فرهنگ بومی این منطقه را شکل می دهد. از جمله آداب و رسوم ویژه این مردم عاشیق خوانی، تکم گردانی، بایرام پایی، قاباخلاما، خوانچه و … را می توان نام برد.

اقامت در شهر تبریز

تبریز از جمله شهرهایی است که برای سفر به آن با مشکلی همچون اقامت دسته و پنجه گرم نخواهید کرد. گزینه های متفاوتی برای اقامت در تبریز در اختیار شماست از هتل های لوکس پنج ستاره گرفته تا اقامتگاه های اقتصادی که هزینه سفر به تبریز را کاهش خواهند داد. شما دنبال هر نوع اقامتگاهی در شهر تبریز باشید بدون شک پیدا خواهید کرد پس از این بابت نگرانی نخواهید داشت. هزینه اقامت در شهر تبریز بر اساس نوع اقامتگاه، فصل و تاریخ سفر شما متفاوت خواهد بود.

حمل خودرو با نیسان – خودروبر تهران

خودروبر تبریز با سابقه بیش از 15 سال در زمینه خودروبر تبریز  – حمل خودرو با نیسان – خودروبر تهران جهت خدمت رسانی به انواع خودروی سواری یا شاسی بلند اعم از خودروبر پراید،خودروبر برلیانس،  خودروبر رنو، خودروبر ساندرو، خودروبر تیبا، خودروبر تندر 90، خودروبر مگان، خودروبر ساینا،خودروبر سراتو، خودروبر پژو، خودروبر 206، خودروبر 207، خودروبر 405، خودروبر پرشیا، خودروبر دنا، خودروبر سمند، خودروبر وانت، خودروبر پیکان، خودروبر جک، خودروبر ام جی،خودروبر  ام وی ام، خودروبر لیفان، خودروبر هیوندا، خودروبر تویوتا و … آماده می باشد.

خودرو بر خارجی

خودروبر ماشین خارجی

خودرو بر خارجی تبریز

خودروبر ماشین خارجی تبریز


دیدگاه خود را بنویسید