امداد خودرو هادیشهر ( 09148743588 ) امداد فوری + ارزان + مطمئن

امداد خودرو هادیشهر
بهترین امداد خودرو هادیشهر
Head, Footer and post Injection

امداد خودرو هادیشهر شرکت فراز

شرکت امداد خودرو فراز یکی از بهترین شرکت های امداد خودرو کشوری بخصوص شعبه امداد خودرو هادیشهر سابقه درخشانی از خدمات امداد خودرو، یدک کش هادیشهر و همچنین خودروبر هادیشهر به همشهریان عزیز در شهر هادیشهر ارائه نموده و توانسته طی سالهای اخیر رضایت بیشتری از همشهریان عزیز در شهر هادیشهر را به خود جلب نمایند.

مجموعه امداد خودرو شرکت فراز با بهره گیری از تیمی مجرب و همچنین بهترین و ایمن ترین کامیونت های حمل خودرو و خودروبر اقدام به خدمت دهی در زمینه حمل و نقل خودرو کرده است. مجموعه ما ارائه دهنده خدمات مکانیکی توسط برترین مکانیک ها در شهر هادیشهر می‌باشند. شما مشتریان عزیز در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات ما بهره‌مند شوید. حمل اتومبیل به تمامی نقاط کشور با بیمه نامه و بارنامه رسمی توسط امداد خودرو هادیشهر در کمترین زمان.

مجموعه امداد خودرو هادیشهر این تعهد را به مشتریان عزیز می‌دهد که تمام هزینه های دریافتی مطابق نرخ مصوب اتحادیه باشد و هیچ هزینه اضافی از شما عزیزان دریافت نگردد.

امداد خودرو هادیشهر

رضایت مشتریان و خدمت رسانی هدف اصلی مجموعه ماست.

بهترین کلینیک خودرویی و مکانیکی خودروهای ایران خودرو، تعمیرگاه خودروهای سایپا، پارس خودرو، کلینیک خودروهای چینی و خودروهای وارداتی و مرجع برترین تعمیرگاههای خودرو در شهر هادیشهر را از ما بخواهید.

امداد خودرو هادیشهر

این مجموعه دارای نیروهای مجرب و کار آزموده‌ای می‌باشند که دوره های امداد گری را گذرانده تا بهترین خدمات را از بالاترین کیفیت به همشهریان عزیز در شهر هادیشهر ارائه نمایند.

شعبه یدک کش هادیشهر شرکت فراز ایلیا با کادری با تجربه به همراه امکانات و لوزم یدکی اورجینال و کامل آماده برای امداد رسانی به تمامی خودروهای داخلی و وارداتی می‌باشند.

برای دریافت خدمات با شماره امداد خودرو، یدک کش و خودروبر هادیشهر تماس حاصل فرمایید.

به طور کلی خدماتی که مجموعه امداد خودرو هادیشهر شرکت فراز ایلیا ارائه می‌نمایند، مربوط به عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن عیوب می‌باشند.

امداد خودرو هادیشهر

خدمات مجموعه امداد خودرویی و یدک کش هادیشهر شامل موارد زیر می‌باشند:

  1. تعمیر در محل خودرو هادیشهر 
  2. اعزام یدک کش به محل خودرو
  3. سوخت رسانی سیار هادیشهر
  4. انتقال خودرو به تعمیرگاههای مجاز
  5. انتقال خودرو به نمایندگی ها
  6. امداد باتری هادیشهر 
  7. تعمیر سیار برق خودرو
  8. مکانیک سیار هادیشهر
  9. پنچرگیری سیار

برای اعزام فوری امداد خودرو در هادیشهر با شماره 09143339518 و یا 09148743588 تماس بگیرید و در صورتی که به مکانیک سیار هادیشهر، یدک کش هادیشهر و یا خودروبر هادیشهر جهت حمل خودرو نیاز دارید با شماره تلفن 09141099808 تماس حاصل فرمایید.

شرکت امداد خودرو فراز ایلیار در شهر هادیشهر بصورت شبانه روز آماده ارائه خدمات به رانندگان، مسافران و همشهریان عزیز در این شهر می‌باشند.

خودروبر هادیشهر

خودروبر هادیشهر

ما در واحد خودروبر هادیشهر شرکت فراز ایلیا، نظارت دقیقی در استخدام و بکارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک کاری و هویت تکنسین خود، گواهی عدم سوء پیشنه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امداد رسانان، به صورت کامل تایید صلاحیت و ضمانت شده است تا خدمات امداد رسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان در شهر هادیشهر ارائه دهند.

علاوه بر این، ما یک سیستم نظر سنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحد ها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم. در واقع شما عزیزان می‌توانید پس از هر بار استفاده از خدمات امداد رسانان به آن‌ها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امداد رسانی یاری نمایید.

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریس –  امداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان امداد خودرو مشکینامداد خودرو نوردوزامداد خودور طویقونامداد خودرو هادیشهرامداد خودرو مرند

Head, Footer and post Injection

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *