امداد خودرو مرند با مدرن ترین تجهیزات امدادی 1400 (2021)

کفی و خودرو بر میانه

امداد خودرو مرند

یه سایت امداد خودرو و حمل خودرو‌‌ی امداد خودرو مرند خوش آمدید

شماره تلفن امداد خودرو و حمل خودرو با کفی خودروبر و نیسان یدک کش جرثقیل چرخگیر شبانه روزی 09906958379

خدمات امداد خودرو و حمل خودرو شامل: امداد خودرو مرند 09906958379⇐⇐تعمیرکار سیار مرند 09141099808 ⇐⇐باطری‌سازی سیار در محل مرند 09398520682 ⇐⇐حمل خودرو 09906958379 ⇐⇐نیسان جرثقیل یدک کش⇐⇐ کفی خودروبر 09141099808

امداد خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد امدادخودرو برای رفاه حال شهروندان و جلوگیری از حجم ترافیک سهم به سزایی داشته و نیز همواره کلی‌ترین و جامع‌ترین مشکل برای خدمات دهی و سرویس دهی برای خودروهای آسیب دیده از نظر تعمیراتی و نیز تصادفی و فرسوده را در سراسر جهان مخصوصا ایران که مهمترین و سالم ترین امداد خودرو از لحاظ شخصی و نیز امداد غیر شخصی را دارا بوده است.

شرکت امداد خودرو مرند هم در تعهدهایش نیز در جاده‌ها در کنار مردم چه در روزهای تعطیل و غیر تعطیل بصورت شبانه روزی در خدمت مردم عزیز در شهر مرند می‌باشد. این شرکت امداد خودرو توانسته است در شهر مرند و شهرستانها رتبه خوبی در میان امدادها ایجاد کند.

* امداد خودرو مرند

که شامل جرثقیل نیسان یدک کش می‌باشد و نیز این که باید بدانیم نقش نیسان جرثقیل نقش به سزایی اعم از اینکه توانسته مهمترین بخش ترافیکی تصادفی در داخل و بیرون شهر مرند را حل کند و حمل و نقل خودروی سواری تا بالای 1 تن را به عهده گرفته و کمرشکنی برای ترافیک در کشور عزیزمان ایران شده است.

نکته‌ای دیگر که در امدادخودرو ها وجود دارد تعمیرات سیاری که توسط امدادگران مکانیک سیار و باطری‌ساز شرکت امداد خودرو مرند بصورت کلی و جزعی در محل اعم از خودروهای داخل خیابان و یا پارکینگ‌های منازل و ادارات صورت گرفته این است خودروهایی که نیاز به تعمیر دارند توسط اکیپ امدادی ب خدمت شما مشتریان عزیز در شهر مرند اعزام می‌شوند.

از دیگر خدمات دهی امداد خودرو مرند امدادرسانی برای حمل با خودروبر کفی است که نقش به سزایی در حمل و نقل خودروهای سواری و شاسی در شهرها و جاده‌های بیرونی را دارا بوده که مهمترین آنها خودروهای نمایشگاهی و نیز خودروهای صفر و کم کارکرد و خودروهای نیاز به تعمیرگاه می‌باشند.

امداد خودرو مرند

امداد خودرو مرند

توانسته امتیاز بالایی از حمل منظم و بدون خطر و کم نقص در شهر مرند را به خود اختصاص دهد. امداد خودروبر نیز می‌تواند خدمات خود را در جابجایی خودروهای خارجی و ایرانی در سراسر ایران که شامل گمرک‌ها- نمایشگاهها- نمایندگیها- شماره گذاری‌ها و…ارایه دهد.

امداد خودرو مرند آمادگی دارد با تمام ارگانهای دولتی و غیر دولتی اعم از پارکینگهای نیروی انتظامی و راهنمایی رتنندگی- پارکینگهای شخصی و نیز بیمه و شرکت‌هایی که نیاز به نیسان یدک کش جرثقیل دار و خودروبر برای جابجایی خودروهای سواری سبک و نیمه سنگین برای حمل مطمعن و سالم و کم نقص را دارند خدمات خود را بصورت شبانه روزی ارایه دهند و نیز قرارداد لازم برای همکاری دو جانبه را به امضاء برسانند.

شرکت امداد خودرو مرند را می‌توان با ارزانترین قیمت برای جابجایی خودرو شناخت* امداد خودرو مرند در دطول شبانه روز در طول سال و در ایام تعطیل  مخصوصا عید نوردوز در کنار همشهریان عزیز در شهر مرند می‌باشد.* شهروند گرامی لازم به ذکر است چنانچه خودروی شما به هر دلیلی دچار نقص فنی شد و قابل به حرکت نبود با شماره تلفن‌های امداد خودرو مرند تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما بصورت تلفنی مشاوره و دلیل خاموشی را مشخص و به صورت حضوری در کمترین زمان لازم پیش شما همشهریان عزیز در شهر مرند حاضر شوند.*

در سالهای اخیر به دلیل ازدحام خودرو و جمعیت نیاز به خدمات امدادخودرو احساس می‌شود. امداد خودرو مرند در سراسر کشور نمایندگی‌های مختلفی دارد که تعداد این نمایندگی در کلانشهرها بیشتر است. شما از طریق سایت امداد خودرو مرند می‌توانید در هر نقطه از ایران که باشید تقاضای امداد کنید تا امدادگرها ی ما در نزدیکترین محل به شما هستند به یاری شما بشتابند.

امداد خودرو مرند

امداد خودرو مرند

چند نکته مهم و قابل درک برای انتخاب امداد خودرو مرند برای مشتریان عزیز :

1. امداد خودرو مرند معنی کلمه امداد خودرو را در زمینه شغلی خود فراهم ساخته تا مشتری که در شهر یا جاده نیاز به امداد خودرو دارد از تمامی خدمات امداد خودرو مرند استفاده نماید.

2. این روزها وقتی حرف از امداد خودرو میشه ذهن مردم خود به خود به یدک کشها خطور میکنه در حالی که اینطور نیست . امداد خودرو مرند اولولیت شغل امداد خودرو را تعمیر در محل خودرو میدونه .

چون در کل دنیا اولویت این زمینه شغلی با تعمیر در محل یا همون تعمیرکار سیار شروع میشه و این یک قانونه .

3. متاسفانه اکثر امداد خودروها فقط در زمینه حمل خودرو فعالیت میکنن که امیدست این امر امداد خودرو بهبود یابد تا حمل خودرو دومین اولویت امداد خودروهای کشور باشه ,

چون در این امر هم کار مشتری زود راه میفته و هم هزینه های پرداختیش کم میشه و همچنین باعث افزایش رضایت مندی مشتری میشه .

 

حالا ببینیم حالا که بحث از امداد خودرو قانونی و واقعی می کنیم  چه کارایی در حوزه تعمیر در محل و تعمیرکار سیار امداد خودرو مرند است .

امداد خودرو مرند با کادری مجرب و خودروهای مجهز امدادی با تماس مشتری مشکل خودروی مشتری را با کارشناسان مطرح میکنن و در صورت امکان حل شدن ایراد خودرو در محل , نیروی تعمیر در محل و یا تعمیرکار سیار به محل خودروی مشتری اعزام میشود و در ضمن قطعات یدکی مصرفی که اکثرا باعث معیوب شدن خودرو میشود همراه همکاران می باشد .

در غیر اینصورت و تشخیص کارشناسان امداد خودرو مرند نظر به اینکه مشکل خودرو در محل حل نمی شود خودرو توسط خدمات حمل خودرو به تعمیرگاه های مجاز در سراسر مرند با شعبات مختلف انتقال می یابد تا به مشکل خودرو در تعمیرگاههای مجاز امداد خودرو مرند رسیدگی شود .

پس نتیجه میگیریم در صورت بروز هرگونه مشکل فنی خودرو فاصله شما با امداد خودرو مرند فقط یک تماس است . کافیست با شماره امداد خودرو مرند 09906958379 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت در کنار شما حضور یابند .

 

امداد خودرو مرند

امداد خودرو مرند چگونه عمل می کند ؟

در صورتی که در جاده ماشین دچار نقص فنی شد , اولین چیزی که به ذهنتون خطور میکنه اینه که بهتره در کاپوته ماشین رو باز کنیم و ببینیم میشه اون رو تعمیر کرد و فعلا راه افتاد یا نه . بعد از این که در کاپوت رو باز کردین , آرزو میکنین که ای کاش از مکانیک خودرو بیشتر اطلاع داشتین یا شاید یه کار بلد الان کنارتون بود . اینجاست که باید یاد بهترین امداد خودرو مرند بیفتید . با شماره تلفن امداد خودرو مرند تماس بگیرید .

امدادخودرو مرند شما رو در این امر راهنمایی میکنه تا اول بتونید اگه ایراد ماشینتون جزئی بود , خودتون اون رو حل کنید . ولی اگر کار از این حرفا گذشته بود و نیاز بود که ماشینتون به یک تعمیرگاه معتبر و خوب توسط اکیپ امداد خودرو مرند  حمل بشه , باز هم حمل ماشین در محدوده مرند و یا حمل ماشینتون در مرند رو به امدادخودرو مرند بسپارید . امدادخودرو مرند بهترین گزینه ها رو برای امداد خودرو ماشینتون در مرند ارائه میکنه . پس همیشه در سفر امداد خودرو مرند یادتون باشه .

خدمات امداد خودرو مرند به شرح ذیل می باشد :

 1. آمادا امداد رسانی در کوتاهترین زمان پس از اطلاع مشتری
 2. رفع ایرادهای قابل تعمیر در محل
 3. همراه داشتن لوازم یدکی برای اتومبیلهای قابل تعمیر برای سهولت مشتری
 4. مشاوره تلفنی که در صورت امکان خود شخص ایراد فنی خودرو را رفع کند .
 5. پیگیری پس از اعزام تیم و همچنین پس از اتمام کار برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی
 6. سوخت رسانی در مح خودروی شما
 7. ارائه خدمات بصورت شبانه روزی و پوشش دهی سراسر کشور
 8. ارایه خدمات با کمترین هزینه و تحقیقات برای مشتری دائمی امداد خودرو مرند 
 9. ارائه فاکتور رسمی امداد خودرو مرند 

جهت درخواست امداد خودرو با شماره تماس های امداد خودرو  فراز تماس حاصل فرمایید:

 

حمل خودرو

امداد خودرو ام وی ام مرند

خدمات قابل ارائه امداد خودرو مرند سیار :

_ رفع عیب خودرو در محل با امدادخودرو مرند 

_ افزایش رضایتمندی مشتریان با تعمیر در محل امدادخودرو مرند

_ اعزام یا حمل به تعمیرگاههای مجاز امدادخودرو مرند در صورت نیاز با یدک کش یا امداد خودرو

_ تکریم مشتریان توسط امدادخودرو مرند

_ ارائه خدمات تعمیرگاهی در محل (سرویس در محل ) امدادخودرو مرند

_ جلوگیریر از اتلاف وقت مشتریان با تعمیر در محل با امدادخودرو مرند

_ مکانیکی سیار مرند

_ ایجاد تنوع در خدمات سیار حمل خودرو با امداد خودرو مرند

_ خودروبر مرند

_ جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی توسط مشتریان

_ پیشتازی در امر خدمات تعمیرات توسط امداد خودرو مرند

_ تعمیر در محل تمامی خودروهای ایران خودرو , سایپا ,کرمان موتور و تلاش خودرو

_ ایجاد تنوع در خدمات سیار حمل خودرو با امدادخودرو مرند

_ امداد خودرو مرند : 09906958379 – 09141099808 – 09398520682

هزینه ها و تعرفه های امداد خودرو مرند

بسیاری از مردم شهر مرند از این موضوع گلایه می کنن و حق دارن. این گلایه بخاطر اینه که فعالیت امداد خودروهای بدون مجوز به شیوه های مختلف فعالیت میکنند و هزینه های کلانی از مشتریان عزیز در شهر مرند دریافت می کنند. تعرفه های خدمات امدادی امداد خودرو مرند به قسمت های مختلف تقسیم می شوند. 

هزینه های تعمیر در محل خودرو شامل هزینه ایاب ذهاب و اجرت میشود و هزنه قطعاتی که استفاده می شوند جداگانه محسوب میشود. هزینه ایاب ذهاب در ساعات شبانه روز در شهر مرند فرق دارد و اگر درخواست مشتری بین ساعات 24 بامداد الی 6 صبح باشد 20 الی 30 درصد افزایش می یابد. ولی در این ساعات قیمت قطعات هیچ تغییری نمیکند.

در امر هزینه های حمل خودرو شهر مرند به عواملی مختلفی همچون: نوع وسیله حمل کننده, شرایط آب و هوا, ارزش خودروی حمل شونده و ساعات درخواست مشتری بستگی دارد. 

این تعرفه ها مربوط به سال جاری 1400 در شهر مرند میباشد. اگر خودروی شما با نیسان های حمل خودرو حمل شود, هزینه ورودی به مبلغ 2500000 ریال و ما بقی هر کیلومتر از 500000 ریال محاسبه میگردد که مابین ساعات 24 بامداد الی 6 صبح 20 درصد افزایش میابد و در شرایط بد آب و هوا به دشوار بودن تردد خودروها 15 درصد افرایش می یابد.

در تعرفه های کامیونت های خودروبر امداد خودرو مرند علاوه بر مطالب ذکر شده بالا تعرفه حمل خودرو به ارزش قیمت خودرو حمل شونده مشتریان عزیز در شهر مرند هم بستگی دارد. زیرا در این صورت بیمه نامه های این نوع خودروها بر اساس قیمت خودرو صادر میشود و وقتی ارزش قیمت خودروی حمل شونده بالا باشد به مراتب مسئولیت حمل این گونه خودروها در شهر مرند  هم دشوار خواهد بود.

 

اهداف مجموعه حمل خودرو مرند:

افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز از خدمات امدادخودرو مرند

آسودگی خیال مشتریان از بابت خودروهای خود

ارایه خدمات متنوع خودروبری به کاربران در سراسر ایران

ارایه خدمات لوکس حمل خودرو در مرند برای کاربران

مکانیکی سیار و تعمیرات وسایل نقلیه مشتریان

خدمات فنی خودروهای لوکس و گران قیمت در جاده های کشور

عدم پرداخت هزینه های اضافی از بابت ماشین بر و حمل ماشین توسط مشتری

مشاوره فنی خودرویی و مشکلات خودرویی به مشتریان عزیز

اعزام و حمل خودرو به صورت شبانه روزی در صورت نیاز به تعمیرگاه های معتبر در سطح شهر

مهمترین توصیه های حمل خودرو مرند برای رانندگی در جاده برفی

 1. پیش از حرکت، بازدید کلی از وضعیت خودرویتان داشته باشید و آن را به تجهیزات زمستانی مجهز کنید.
 2. آرام برانید. در فصل زمستان به دلیل بارش برف و باران و یا یخبندان در جاده‌ها باید با سرعت کمتری رانندگی کرد.
 3. قبل از حرکت مسیر خود را بررسی کنید.
 4. قبل از حرکت شیشه‌های خودرو، چراغ‌ها، راهنماها، بخاری و سیستم تهویه را بازدید کنید.
 5. از وجود آپار چرخ و زاپاس خودرو ثبل از شروع سفر اطمینان حاصل نمایید.
 6. در صورت بخارکردن شیشه جلو از دستگاه تهویه خودرو استفاده کنید و یا شیشه سمت راننده را کمی پایین آورید تا شیشه‌ها بخار نکند و دید کافی داشته باشید.
 7. ضرورت همراه داشتن ابزار و وسایل مهم و حیاتی در خودرو.
 8. توصیه اصلی امدادخودرو به مالکین خودرو این است که نسبت به همراه داشتن گوشی تلفن هوشمند همراه و پاوربانک (یا شارژر همراه) در سفرهای درون و بیرون شهری توجه کافی را داشته باشند تا در زمان بروز مشکل بتوانند از طریق اینترنت و اتصال به وب سایت تخصصی امداد خودرو فراز ، با اطمینان از خدمات امداد خودرو برخوردار شوند.
 9. در هوای برفی از زنجیر چرخ و یا لاستیک یخ‌شکن استفاده کنید.
 10. در صورت مصرف داروهایی که هوشیاری شما را کاهش میدهند اکیدا از رانندگی خودداری نمایید.

اطمینان خاطر در سفر با امداد جاده ای فراز

 

امداد خودرو مرند

حمل خودرو با خودروبر به تمام نقاط ایران

خدمات امداد خودرو ، خودرو بر ، خودروسوار، یدک کش ، ماشین بر ، حمل خودرو ، حمل ماشین فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو فراز و خودرو بر به صورت شبانه روزی آماده خدمت دهی به تمامی نقاط کشور می باشد.

حمل اتومبیل به تمام نقاط کشور،حمل و نقل انواع خودرو درون شهری.

اعزام مکانیک در محل به صورت شبانه روزی.

کاپوتاژ بین المللی و امکان حمل خودرو به کشورهای گرجستان – ترکیه – آذربایجان – ارمنستان.

تیم فنی امدادخودرو مرند مجهز به بروزترین تجهیزات حمل خودرو می باشد.  امداد خودرو مرند همیشه در کنار شما.

امداد خودرو فراز شامل حمل خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی مشتری با بیمه و بارنامه ی معتبر و قانونی می باشد. در هر تمامی ساعات شبانه روز خودرو سوار مرند در خدمت شما عزیزان می باشد. خدمات حمل ماشین و خودرو سوار در سطح شهر مرند و کلیه شهرستان های استان.

کلیه خدمات امداد خودرو فراز به صورت GPS و آنلاین بوده تا امدادگران ما در سریع ترین زمان در کنار شما باشند.

همراه تیم ما همیشه مدرن ترین تجهیزات است پس نگران نباشید امداد خودرو فراز همیشه در کنار شما.

خدمات تعویض باتری در محل امداد خودرو مرند چگونه انجام می‌شود؟

ممکن است صبح اول وقت آماده بشی بری سر کار و سوار ماشینت بشی استارت بزنی ببینی ماشینت استارت نمیزنه . این روزا بدلی مشغله کاری زیاد فرصت تعمیرات و نگه داری خودرو وقت نمیزاریم . ولی این کار باعث میشه یه روزی برسه که تو موقعیت های حساس روزانه ماشینمون خراب بشه  که این باعث میشه هم از کارمون بمونیم و هم اعصابمون خورد بشه , ولی جای نگرانی نیست چون امداد خودرو مرند همیشه همراهتونهواصلش با شما فقط یک تماس هستش . اصولا باطری های شرکت امداد خودرو مرند دو نوع هستن که اولی باطریهای خارجیه و دومی باطریهای ایرانیه . باطریهای ایرانی شامل یکسال گارانتیه و باطریهای خارجی شامل شش ماه گارانتی .

وقی خودروی شما به تشخیص کارشناسان امداد خودرو مرند به باطری نیاز داشته باشه همکارای ما در محل خودروی شما حاضر و باطری شما را تعویض میکنند و برگه گارانتی رو همراه مهر شرکت امداد خودرو مرند به مشتری ارائه می کنند پس در نتیجه جای هیچ گونه نگرانی نیست ,فقط کافیه امداد خودرو مرند فراز رو بخاطر بسپارید . 09906958379

تعویض باطری مرند

چرا خودرو بر مرند:

 • حمل و نقل آسوده و کیفیت خدمات
 • مشتری مداری و جلب رضایت مشتری هنگام امداد رسانی
 • حضور سریع در محل
 • تحت پوشش قرار دادن تمامی نقاط شهرستان مرند
 • امداد رسانی توسط GPS
 • امداد گران متخصص و مجرب
 • مشاوره رایگان در رابطه با خودرو شما توسط  امدادخودرو
 • امداد رسانی شبانه روزی در مرند
 • خدمات امداد خودرویی در هفت روز هفته
 • با بیش از 15 سال سابقه در بخش امداد خودرو، خودروبر و حمل خودرو در مرند
 • دارا بودن لوازم فابریک اورجینال با برگه گارانتی دار
 • ایمنی و در حمل خودرو با استفاده از نیسان یدک کش چرخ گیر و خودرو بر در مرند
 • تعرفه های مناسب امدادی در کل استان آذریاجان شرقی
 • استفاده از بروزترین سیستم های امدادی جهت خدمت رسانی و امداد رسانی به شما عزیزان

 

 • حمل خودرو مرند

  امداد خودرو خودروهای وارداتی مرند

منظور از خدمت رسانی سریع امدادخودرو چیست؟

در بعضی از شرایط ما نیاز به امداد رسانی سریع، همراه کادری مجرب در مرند، داریم. یکی از عواملی که باعث امداد رسانی سریع می شود وجود امداد خودرو در آن منطقه از مرند و داشتن فاصله کم امداد خودرو با مشتری می باشد.

از این رو امداد خودرو فراز در مرند با داشتن افرادی مجرب و کار بلد در تمامی نقاط مرند این تضمین را به شما خواهد داد تا در سریع ترین  زمان ممکن، نزد شما رسیده و آماده خدمت رسانی به شما مشتری عزیز باشد.

( مفهوم امداد خودروها و بررسی در ایران _ امدادخودرو مرند )

در کشور ما ایران مخصوصا امدادخودرو مرند مفهوم امدادخودرو در ذهن مردم بیشتر به یدک کشها محدود می شود در حالی که امدادخودرو مرند خدماتی همچون تعمیر در محل , تعمیر در تعمیرگاه و امکانات دیگری هم می باشد . امدادخودرو از همان سالهای اولیه که خودرو وارد ایران شد یکی از الزامات اجتناب ناپذیر برای خدمت رسانی به رانندگان محترم شد . شرک امدادخودرو مرند یکی از شرکتهای معتبر و با کیفیت در امر خدمت رسانی به مردم میباشد که در طی چن سال اخیر در امر امدادخودرو مرند تعمیر در محل و همچنین تعمیرگاههای مجاز در خدمت شما هموطنان عزیز در شهر ماسال میباشد . امدادخودرو مرند در نظر دارد تا برای رضایت کامل شما هموطنان عزیز در شهر مرند خدمات خود را در امر امدادخودرو مرند افزایش دهند تا هیچ نگرانی از طرف شما بابت نقص فنی خودرو بوجود نیاید . ( امدادخودرو مرند در شهر مرند همواره همراه شماست )

تفاوت ایمنی و سرعت انواع خودروبر و یدک کش چیست؟

جرثقیل یدک کش مکانیزه نسبت به جرثقیل یدک کش های معمولی دیگر پایداری بسیار بهتری دارد به همین دلیل امروزه از این یدک کش مکانیزه جهت انتقال ماشین ها در جاده های شهری استفاده میشود

خودرو بر مکانیزه نسبت به سایر خودروبر ها علاوه بر ایمنی بالا از سرعت بیشتری نیز برخوردار میباشد، بنابراین میتواند در کمترین زمان ممکن خودروی شما را از محلی به محل دیگر جابجا کند.

کفی خودرو بر مکانیزه با در نظر گرفتن نوع اتومبیل در سگمنت های مختلف عاج کاری شده است به همین دلیل نیروی اصطکاکی که بین لاستیک ها و سطح کفی وجود دارد به حداکثر خود می رسد. این امر باعث شده است که اتومبیل در زمان حرکت بدون هیچگونه حرکت اضافی به مسیر خود ادامه دهد.

یک خودرو بر خوب چه ویژگی هایی دارد

 • در سریع ترین زمان ممکن امدادخودرو به شما برسد.
 • دارای تجهیزات فنی کامل خودروبری و امدادی باشد.
 • خودروسوار دارای بیمه نامه معتبر باشد.
 • پرسنل شرکت حمل خودرو را افرادی متعهد و منخصص تشکیل دهند.
 • خوش برخورد و با حوصله باشد.
 • بروزترین تجهیزات خودروبری را به همراه داشته باشد.

 

امداد خودرو مرند

امداد خودرو هیوندای مرند

امدادخودرو مرند :

شرکت امدادخودرو فراز مرند دارای مجوز رسمی خدمات امدادی برای ساماندهی و بهبود خدمات به مشتری شکل گرفته است .امدادخودرو مرند با استاده از بروزترین تکنولوژی های روز دنیا در نظر دارد تا رضایت شما مشتریان در شهر مرند را بدست آورد . این شرکت با داشتن تیم متخصص در حوزه کاری امدادی , فعالتهای حمل خودرو با چرخگیر , دکل , کفی , مکانیک سیار که شامل تعمیر در محل , باطری به باطری , پنچرگیری , بنزین و … را در شهر مرند انجام میدهد . انتخاب امدادخودروی غیر مجاز در شهر مرند برای شما همشهریان عزیز در شهر مرند هزینه های بسیار زیادی دارد . امدادخودروی مرند در شهر مرند  انواع خدمات امدادخودروی ایران خودرو , سایپا , تویوتا , بنز , هیوندای , مدیران خودرو , تلاش خودرو و … را انجام می دهد.

مکان امداد خودرو و خودروبر مرند در روی نقشه گوگل

در این مقاله خدمات امداد خودرو مرند ذکر می شود :

هیچ فرد یا شخصی نمی تواند حدس بزند که جه زمانی ممکن است با خودروی خود تصادف کرده و یا خودرو چه زمانی ممکن است دچار نقص فنی شود  ( امدادخودرو مرند ) با افزایش مشغله کاری و با پیشرفت تکنولوژی خودرو یکی از نیازهای مهم هر فرد برای انجام دادن امورات روزانه می باشد و با توجه به فشار کاری زیاد زمانی برای تعمیر و نگهداری خودرو باقی نمی ماند  (امدادخودرو مرند ) این امر باعث می شود خودروی شما به دلیل کهولت قطعات یدکی به مرور زمان دچار فرسودگی شود و در آخر وسط شهر یا جاده خودروی شما دچار نقص فنی شود .

(امدادخودرو مرند ) در همچنین مواقعی نگران مشکل خودروی خود نباشید , فقط کافیست با امدادخودرو مرتد در شهر مرند تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و کادری مجرب به مشکل خودروی شما رسیدگی و رفع مشکل نمایند . ( امداد خودرو مرند حامی رضایت مشتریان امدادخودرو در شهر زیبای مرند )

خودرهای خواصی که امداد خودرو مرند تیم امدادی خود را در این راستا فراهم کرده است 

 خودروهای مزدا MAZDA که برای تعمیر در محل سیستم های بسیار پیچیده ای دارند و حمل آنها دشوار است تیم مجرب امداد خودرو مرند این خودروها را تحت پوشش خود قرار داده است تا رضایت مشتریان دارنده خودرو های مزدا در شهر زیبای مرند را جلب نمایند .

خودرو سواری و شاسی بلند مرسدس بنز Benz که ساخت کشور آلمان GERMANY می باشد با پیشرفت تکنولوژی خودروهای پیچیده و بروزی ارائه کرده است که تیم امداد خودرو مرند این خودروها را تحت پوشش خود قرار داده است .

خودروهای بی ام و BMW که این گونه خودروها دارای ویژگی خاص خود می باشد و به ندرت شرکتهای تیم های شرکتهای امداد خودرو این گونه خودروها را پوشش می کنند . ولی امداد خودرو مرند فراز با تیم مجرب خود تمامی موارد امدادی این گونه خودرو ها را تحت پوشش قرار داده است .

امداد خودرو مرند با سابقه درخشان خود در طول این سالها علم امدادی خود را نسبت به پیشرفت تکنولوژی خودروهای بروز بالا برده تا خدمات بروزی نسبت به خودرو ها در شهر مرند ارائه نمایند . امیدواریم در این زمینه رضایت شما مشتریان را در شهر مرند جلب نماییم . 09906958379

زیر شاخه های امداد حودرو مرند

شغل امداد خودرو به تنهایی تشکیل نمیشود. مجموعه امداد خودرو از زیر شاخه های خودروبر, یدک کش, جرثقیل و تعمیرات در محل تکمیل میشود.

این شاخه ها با هم مجموعه امداد خودرو را تشکیل میدهند. هنگامی که مشتری با امداد خودرو تماس میگیرد درخواست خود را اعلام میکند و اپراتور و متخصصان این با توجه به نیاز مشتری در شهر عزیز مرند و حوه این شهر نسبت به آن تیم امدادی اعزام میکنند.

شرکت امداد خودرو و خدمات خودرویی مرند در سراسر این شهر با 36 عدد انواع وسیله نقلیه امدادی اعم از خودروبر, نیسانهای یدک کش و خودروهای سواری تیم تعمیرات در محل تحت پوشش خود قرار داده تا در صورت نیاز مشتری زمان کمتری صرف شود تا نزدیکترین تیم امدادی به محل درخواست مشتری اعزام شود.

بیشترین زمان رسیدن به خودروی شما 30 دقیقه میباشد. این شرکت تیم های امدادی خود را در نقاط در سراسر نقاط شهر مرند مستقر نموده تا همشهریان عزیز در صورت درخواست امداد به مشکل بر نخورند.

ساعت کاری کادر امداد خودرو مرند 24 ساعته میباشد حتی در ایام تعطیل که اکثر شغل ها در تعطیلی به سر میبرند تیم امدادی شرکت خدمات خودرویی فراز در حال خدمت رسانی به شما مردم عزیز شهر مرند میباشد. هدف ما در شرکت امداد خودرو مرند جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات بروز به مشتریان عزیز در شهر مرند میباشد.

شهر و استان‌هایی که امداد خودرو فراز در آن برای رفاه مردم عزیز کشور شعبه ایجاد کرده است:

استان آذربایجان شرقی:

امداد خودرو تبریزیدک کش شهر جدید سهند خودروبر زرنقخودروسوار سردرودنیسان چرخگیر بستان آبادحمل خودرو مهربانخودرو سوار خسروشاهامدادخودرو لاریجان علیانیسان یدک کش لاریجان سفلیخودرو بر منطقه آزاد جلفانیسان چرخ گیر هریس خودروبر نیسان اهریدک کش نیسان ورزقان – جرثقیل خداآفریننیسان جرثقیل یامچیحمل خودروسوار کلیبرخودروبر گوگانیدک کش سرابنیسان یدک کش اسکونیسان حمل خودرو بخشایش – کفی حمل خودرو کشسرایکفی خودروبر شرفخانه 

امداد خودرو تیمورلو آذرشهرنیسان یدک کش تیمورلو اسکوحمل خودرو ایلخچیجرثقیل امداد شبستر –  نیسان یدک کش مراغهیدک کش خودرو عجب شیرخودرو سوار هشترودخودروبر زنوزیدک کش باسمنجامدادخودرو خواجهخودروسوار تیکمه داشحمل خودرو خمارلوماشین بر مبارک شهرنیسان ماشین بر سیسکامیونت خودروبر تسوجامداد خودرو بر بنابنیسان یدک کش سیه رودخودروبر هادیشهر –  نیسان خودروبر ترکمنچاینیسان حمل خودرو ممقانامداد خودروبر آذر شهرخودروسوار میانهکفی خودرو بر مرندامداد خودروسوار هوراندیدک کش صوفیانحمل خودرو نوردوزنیسان خودرو بر ملکانامداد خودرو خاروانا حمل خودرو دوزدوزان

استان آذربایجان غربی:

امداد خودرو ارومیه –  خودروبر مریوانحمل خودرو سردشتیدک کش شاهین دژ نیسان یدک کش بانه کفی خودروبر میاندوآبنیسان چرخگیر پیرانشهر حمل خودرو ماکو امدادخودرو بوکان نیسان جرثقیل مهابادیدک کش سلماسخودروبر خوی

استان گیلان

امداد خودرو رشتخودروبر آستاراخودروسوار انزلییدک کش لوندویلحمل خودرو تالشخودرو بر لنگرودنیسان چرخگیر شفتامداد نیسان رودسرخودروبران رودبارامدادخودرو ماسال یدک کش لاهیجاننیسان یدک کش فومنخودروبر نیسان حیران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با امداد خودرو