امداد خودرو ماکو ( 09148743588 ) امداد فوری + ارزان + مطمئن

امداد خودرو ماکو 09148743588 یدک کش ماکو 09143339518 خودروبر ماکو 09141099808 هیچ کس در راه نمی‌ماند. امداد خودرو فراز همراه همیشگی خودروی شماست.
Head, Footer and post Injection

امداد خودرو ماکو شرکت فراز 

شرکت امداد خودرو فراز یکی از بهترین شرکت های امداد خودرو کشوری بخصوص شعبه امداد خودرو ماکو سابقه درخشانی از خدمات امداد خودرو، یدک کش ماکو و همچنین خودروبر ماکو به همشهریان عزیز در شهر ماکو ارائه نموده و توانسته طی سالهای اخیر رضایت بیشتری از همشهریان عزیز در شهر ماکو را به خود جلب نمایند.

مجموعه امداد خودرو شرکت فراز با بهره گیری از تیمی مجرب و همچنین بهترین و ایمن ترین کامیونت های حمل خودرو و خودرو بر اقدام به خدمت دهی در زمینه حمل و نقل خودرو کرده است. مجموعه ما ارائه دهنده خدمات مکانیکی توسط برترین مکانیک ها در شهر ماکو می‌باشند. شما مشتریان عزیز در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات ما بهره‌مند شوید. حمل اتومبیل به تمامی نقاط کشور با بیمه نامه و بارنامه رسمی توسط امداد خودرو ماکو شرکت فراز در کمترین زمان.

مجموعه امداد خودرو ماکو این تعهد را به مشتریان عزیز می‌دهند که تمامی هزینه های دریافتی مطابق نرخ مصوب اتحادیه باشند و هیچ هزینه اضافی از شما مشتریان عزیز دریافت نگردد.

رضایت مشتریان و خدمت رسانی هدف اصلی مجموعه ماست.

بهترین کلینیک خودرویی و مکانیکی خودروهای ایران خودرو، تعمیرگاه خودروهای سایپا، پارس خودرو، کلینیک خودروهای چینی و خودروهای وارداتی و مرجع برترین تعمیرگاه های خودرو در شهر ماکو را از ما بخواهید.

امداد خودرو ماکو

امداد خودرو ماکو

این محموعه دارای نیروهای مجرب و کار آزموده‌ای می‌باشند که دوره های امدادگری را گذرانده تا بهترین خدمات را از بالاترین کیفیت به همشهریان عزیز در شهر ماکو ارائه نمایند.

شعبه یدک کش ماکو شرکت فراز ایلیا با کادری با تجربه به همراه امکانات و لوازم یدکی اورجینال و کامل آماده برای امداد رسانی به تمامی خودروهای وارداتی و داخلی می‌باشند.

برای دریافت خدمات با شماره امداد خودرو در ماکو، یدک کش ماکو و یا کفی خودرو بر ماکو تماس حاصل فرمایید.

به طور کلی خدماتی که مجموعه امداد خودرو ماکو شرکت فراز ایلیا ارائه می‌نمایند، بر مبنای عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن عیوب می‌باشند.

یدک کش ماکو

خدمات مجموعه امداد خودرویی و یدک کش ماکو شامل موارد زیر می‌باشند:

  1. تعمیر در محل ماکو
  2. اعزام یدک کش به محل خودرو
  3. سوخت رسانی سیار ماکو
  4. اتقال خودرو به تعمیرگاه های مجاز
  5. انتقال خودرو به نمایندگی‌ها
  6. امداد باتری ماکو
  7. تعمیرات سیار برق خودرو
  8. مکانیک سیار ماکو
  9. پنچر گیری سیار در شهر ماکو

برای اعزام فوری امداد خودرو ماکو با شماره تلفن 09143339518 و یا  09148743588 تماس بگیرید و در صورتی که به مکانیک سیار ماکو، یدک کش ماکو و یا خودرو بر ماکو جهت حمل خودرو نیاز دارید با شماره تلفن 09141099808 تماس حاصل فرمایید. شرکت امداد خودرو فراز ایلیا در شهر ماکو بصورت شبانه روز آماده ارائه خدمات به رانندگان، مسافران و همشهریان عزیز در این شهر می‌باشند.

خودروبر ماکو

خودروبر ماکو

ما در واحد خودروبر ماکو شرکت فراز ایلیا نظارت دقیقی در استخدام و بکارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک کاری و هویت تکنسین خود، گواهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امداد رسانان، بصورت کامل تایید صلاحیت و ضمانت شده است تا خدمات امداد رسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان در شهر ماکو ارائه دهند.

علاوه بر این، ما یک سیستم نظر سنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحد ها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم. در واقع شما عزیزان می‌توانید پس از هر بار استفاده از خدمات امدادگران به آنها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امداد خودرویی یاری نمایید.

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریس –  امداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان امداد خودرو مشکینامداد خودرو نوردوزامداد خودور طویقونامداد خودرو هادیشهرامداد خودرو مرند

Head, Footer and post Injection

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *