امداد خودرو شبستر ( 09143339518 ) یدک کش شبستر

امداد خودرو شبستر
امداد خودرو شبستر | 09143339518 | یدک کش شبستر | 09148743588 | خودروبر شبستر
Head, Footer and post Injection

امداد خودرو شبستر شرکت فراز

شرکت امداد خودرو فراز بمدیریت آقای نجف پور یکی از بهترین شرکت های امداد خودرو کشوری بخصوص شعبه امداد خودرو شبستر سابقه درخشانی از خدمات امداد خودرو، یدک کش شبستر و همچنین خودرو بر شبستر به همشهریان عزیز در شهر شبستر خدمات امداد ارائه نموده و توانسته طی سالهای اخیر رضایت بیشتری از همشهریان عزیز در شهر شبستر را به خود جلب نمایند.

مجموعه شرکت امداد خودرو فراز با بهره گیری از تیمی مجرب و همچنین بهترین و ایمن ترین کامیونت های حمل خودرو و خودروبر اقدام به خدمت دهی در زمینه حمل و نقل خودرو کرده است. مجموعه ما ارائه دهنده خدمات مکانیکی توسط برترین مکانیک‌ها در شهر شبستر می‌باشند. شما مشتریان عزیز در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات ما بهره‌مند شوید. حمل اتومبیل به تمامی نقاط کشور با بیمه نامه و بارنامه رسمی توسط امداد خودرو شبستر شرکت فراز در کمترین زمان.

مجموعه امداد خودرو شبستر این تعهد را به مشتریان عزیز می‌دهد که تمام هزینه‌های دریافتی مطابق نرخ مصوب اتحادیه باشد و هیچ هزینه اضافی از شما عزیزان دریافت نگردد.

بهترین کلینیک خودرویی و مکانیکی خودروهای ایران خودرو، تعمیرگاه خودروهای سایپا، پارس خودرو، کلینیک خودروهای چینی و خودروهای وارداتی و مرجع برترین تعمیرگاههای خودرو در شهر شبستر را از ما بخواهید.

تماس سریع و فوری: ۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

رضایت مشتریان و خدمت رسانی هدف اصلی مجموعه ماست.

امداد خودرو شبستر

امداد خودرو شبستر

این مجموعه دارای نیروهای مجرب و کار آزموده‌ای می‌باشند که دوره های امداد گری را گذرانده تا بهترین خدمات را از بالاترین کیفیت به همشهریان عزیز در شهر شبستر ارائه نمایند.

شعبه یدک کش شبستر شرکت فراز ایلیا با کادری با تجربه به همراه امکانات و لوازم یدکی اورجینال و کامل آماده برای امداد رسانی به تمامی خودروهای داخلی و وارداتی می‌باشند.

برای دریافت خدمات با شماره امداد خودرو، یدک کش و خودروبر شبستر تماس حاصل فرمایید.

به طور کلی خدماتی که مجموعه امداد خودرو شبستر شرکت فراز ایلیا ارائه می‌نمایند مربوط به عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن عیوب می‌باشند.

خدمات مجموعه امداد خودرویی و یدک کش شبستر شامل موارد زیر می‌باشند:

  1. تعمیر در محل خودرو شبستر
  2. اعزام یدک کش به محل خودرو
  3. سوخت رسانی سیار شبستر
  4. انتقال خودرو به تعمیرگاههای مجاز
  5. انتقال خودرو به نمایندگی ها
  6. امداد باتری شبستر
  7. تعمیر سیار برق خودرو
  8. مکانیک سیار شبستر
  9. پنچرگیری سیار

یدک کش شبستر

برای اعزام فوری امداد خودرو در شهر شبستر با شماره تلفن 09143339518 و یا 09148743588 تماس بگیرید و در صورتی که به مکانیک سیار شبستر، یدک کش شبستر و یا خودروبر شبستر جهت حمل خودرو نیاز دارید باشماره تلفن 09141099808 تماس حاصل فرمایید.

شرکت امداد خودرو فراز ایلیا در شهر شبستر بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به رانندگان، مسافران و همشهریان عزیز در این شهر می‌باشند.

خودروبر شبستر

ما در واحد خودروبر شبستر شرکت فراز ایلیا نظارت دقیقی بر استخدام و بکارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک کاری و هویت تکنسین خود، گواهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امداد رسانان، به صورت کامل تایید صلاحیت و ضمانت شده است تا خدمات امداد رسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان در شهر شبستر ارائه دهند.

علاوه بر این، ما یک سیستم مظر سنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحد ها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم تا در جهت بهبود آنها تلاش نماییم. در واقع شما عزیزان می‌توانید پس از هر بار استفاده از خدمات امداد رسانان به آن‌ها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امدادرسانی یاری نمایید.

خودروبر شبستر

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریس –  امداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان امداد خودرو مشکینامداد خودرو نوردوزامداد خودور طویقونامداد خودرو هادیشهرامداد خودرو مرند

Head, Footer and post Injection

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *