امدادخودرو صوفیان با مدرن ترین تجهیزات امدادی 1400 (2021)

امداد خودرو باسمنج

به سایت امداد خودرو بر صوفیان شرکت فراز خوش آمدید

یکی از اصلی‌ترین انواع خدمات امدادی به یک خودرو آسیب دیده, حمل و نقل آن به نزدیک‌ترین تعمیرگاه در شهر صوفیان است. اتفاقی که بسیاری از مالکان وسایل نقلیه در طول عمر خودرو خود شاید بارها آن را تجربه کنند. اما حمل خودرو به کمک خودروهای ویژه حمل در سطح شهر صوفیان, امری است که پیچیدگی‌های خاص خود را دارا است و عدم رعایت استانداردهای آن می‌تواند به راحتی موجب آسیب رسیدن به خودرو شما عزیزان همشهری در شهر صوفیان شود.

بنابراین سپردن خودرو به دست تیم متخصص و دارای تجربه و دانش لازم برای انتقال خودرو به تعمیرگاه به گونه‌ای که سلامت فیزیکی و فنی آن حفظ شود, از اهمیت بالایی برخوردار است.

امداد خودرو صوفیان به عنوان تیم امدادی که دارای شبکه بسیار گسترده امدادی به ویژه خودروهای حمل است که می‌تواند در مواقع لازم, بهترین خدمات از جمله حمل ایمن خودرو به تعمیرگاه‌های مجاز امداد خودرو صوفیان را به بهترین شکل ارائه دهد.

اگر تجربه خراب شدن خودروی خود را در یکی از معابر و خیابان‌های شهر صوفیان را داشته باشید, حتما, شاهد صحنه‌ای جالب نیز بوده‌اید و آن هم چیزی نیست جز حضور خودجوش یک یا چند خودرو امدادی در کنار شما و ارائه پیشنهاد برای حمل خودرویتان به نزدیک‌ترین تعمیرگاه.

این دقیقا شروع مشکل است. مشکل دقیقاٌ از همین مرحله شروع می‌شود. حمل خودروی آسیب دیده شما توسط تیم‌هایی که فاقد دانش فنی اصولی هستند می‌توانند مشکلات بسیاری را برای خودروی شما ایجاد کند که در ادامه, عمده‌ترین مشکلات مورد بررسی قرار گرفته است:

ایجاد آسیب‌های فنی!

حمل غیر اصولی خودرو می‌تواند به سیستم تعلیق و جلوبندی, سیستم انتقال قدرت (در خودروهای محرک جلو), شاسی و اکسل خودرو و حتی قطعات ظاهری همچون سپر و مه شکن ها آسیب جدی وارد کند که تعمیر این قطعات مشمول پرداخت هزینه‌های سنگین است که معمولاٌ امدادخودرو های متفرقه زیر با پرداخت آن نخواهند رفت و حتی این مساله که مسبب بروز آن عیب هستند را نیز نخواهند پذیرفت.

علاوه بر این از آنجایی که تحت پوشش بیمه بودن یا نبودن امدادخودرو های متفرقه در شهر صوفیان نیز مشخص نیست, بنابراین در عمل شخص یا سازمانی پاسخگوی خسارات وارده در اثر حمل غیرصحیح نخواهد بود.

خودروی شما را به تعمیرگاه‌های متفرقه منتقل می‌کنند!

اما با فرض حمل صحیح و اصولی نیز, تعمبرگاهی که خودرو معیوب به آن منتقل می‌شود نیز باید دانش فنی کافی برای تعمیرات اصولی خودرو منتقل شده را داشته باشد و از قطعات یدکی استاندارد و اصلی نیز استفاده کند در غیر این صورت, تعمیرگاه و شخص تعمیرکار می‌تواند منجر به وارد آمدن خسارات فنی قابل توجهی به خودرو معیوب شود. حال حالتی را بررسی کنید که نه حمل خودرو با شرایط مناسبی صورت پذیرد و نه تعمیرگاه تخصصی کافی داشته باشد!

عدم ارائه فاکتور با جزئیات دقیق و شفاف؟

بسیاری از امداد خودرو های متفرقه در شهر صوفیان بدون دریافت دستور کار و به صورت شخصی اقدام به حمل خودروی مشتری کرده و بعد از اتمام حمل خودرو, از ارائه فاکتور شفاف سر باز می‌زنند تا مشتری در صورت نیاز, هیچ سند و مدرکی برای پیگیری و شکایت در اختیار نداشته باشد.

عدم جبران خسارت

در کنار تمامی این موارد, اگر خودروی معیوب یا آسیب دیده شما به یک تعمیرگاه غیر مجاز و متفرقه در شهر تبریز منتقل شود و به علت استفاده از قطعات, حمل غیر اصولی توسط خودرو های حمل امدادخودرو و یا عدم وجود دانش و توانایی کافی در تعمیرکار ارائه دهنده خدمت, آسیبی به سایر قسمت‌های خودرو وارد شده یا در دراز مدت باعث بروز حادثه و خسارت جانی و مالی شود,

مشتری نمی‌تواند ادعای خود را به درستی ثابت کرده و از تعمیرگاه و خودرو بر خسارت دریافت کند. قطعاٌ در این شرایط خودروبر و تعمیرگاه برای حمل و ارائه خدمت هیچ گونه پوشش بیمه‌ای را برای جبران خسارت احتمالی ارائه نمی‌دهند و در انتها تنها مشتری است که به شدت دچار خسارت مالی و بعضاٌ جانی می‌شود.

راه حل چیست؟

حمل اصولی و استاندارد, یکی از وظایف امداد خودرو صوفیان است تا در کنار امدادرسانی و راه‌اندازی خودرو در محل, در صورت نیاز به بررسی تخصصی نقص فنی خودرو در تعمیرگاه‌های مجاز, حمل صجیج خودرو را نیز بر عهده دارد.

امداد خودرو صوفیان در کنار تجربه و تخصص کادر فنی خود, با تجهیز ناوگان خود به انواع خودروهای ویژه حمل, توانایی حمل خودرو معیوب را با روشی اصولی دارا می‌باشد. بنابراین مالک خودرو دغدغه‌ای بابت آسیب دیدن خودرو در زمان حمل نخواهد داشت. علاوه بر این حمل خودرو به تعمیرگاه‌های مجاز امداد خودرو صوفیان و استفاده از کادر با تجربه و متخصص و همچنین قطعات یدکی اصلی در این تعمیرگاه‌ها نیز می‌تواند تضمین کننده تعمیر خودرو به اصولی‌ترین شیوه ممکن باشد.

همچنین با ارائه صورتجساب حمل, ثبت مبداٌ و مقصد حمل, کیلومتر طی شده به همراه محاسبات برمبنای تعرفه از سوی این شرکت الزامی است.

از امداد خودرو صوفیان شرکت فراز بخواهید:

تماس با شماره تلفن‌های 099069583790914109980809398520682, وب سایت www.emdadkhodrofaraz.com می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان از خدماتی امدادی این شرکت استفاده کرده و در صورت نیاز, خودروی شما با رعایت اصول فنی به نزدیکترین تعمیرگاه مجاز این شرکت یا مکان مورد نظر مشتری در شهر صوفیان حمل خواهد شد.

امداد خودرو صوفیان

شماره تلفن امداد خودرو و حمل خودرو با کفی خودروبر و نیسان یدک کش جرثقیل چرخگیر شبانه روزی 09906958379

خدمات امداد خودرو و حمل خودرو شامل: امداد خودرو صوفیان 09906958379⇐⇐تعمیرکار سیار صوفیان 09141099808 ⇐⇐باطری‌سازی سیار در محل صوفیان 09398520682 ⇐⇐حمل خودرو 09906958379 ⇐⇐نیسان جرثقیل یدک کش⇐⇐ کفی خودروبر 09141099808

امداد خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد امدادخودرو برای رفاه حال شهروندان و جلوگیری از حجم ترافیک سهم به سزایی داشته و نیز همواره کلی‌ترین و جامع‌ترین مشکل برای خدمات دهی و سرویس دهی برای خودروهای آسیب دیده از نظر تعمیراتی و نیز تصادفی و فرسوده را در سراسر جهان مخصوصا ایران که مهمترین و سالم ترین امداد خودرو از لحاظ شخصی و نیز امداد غیر شخصی را دارا بوده است.

شرکت امداد خودروصوفیان هم در تعهدهایش نیز در جاده‌ها در کنار مردم چه در روزهای تعطیل و غیر تعطیل بصورت شبانه روزی در خدمت مردم عزیز در شهر صوفیان می‌باشد. این شرکت امداد خودرو توانسته است در شهر صوفیان و شهرستانها رتبه خوبی در میان امدادها ایجاد کند.

* امداد خودروصوفیان

که شامل جرثقیل نیسان یدک کش می‌باشد و نیز این که باید بدانیم نقش نیسان جرثقیل نقش به سزایی اعم از اینکه توانسته مهمترین بخش ترافیکی تصادفی در داخل و بیرون شهر صوفیان را حل کند و حمل و نقل خودروی سواری تا بالای 1 تن را به عهده گرفته و کمرشکنی برای ترافیک در کشور عزیزمان ایران شده است.

نکته‌ای دیگر که در امدادخودرو ها وجود دارد تعمیرات سیاری که توسط امدادگران مکانیک سیار و باطری‌ساز شرکت امداد خودرو صوفیان بصورت کلی و جزعی در محل اعم از خودروهای داخل خیابان و یا پارکینگ‌های منازل و ادارات صورت گرفته این است خودروهایی که نیاز به تعمیر دارند توسط اکیپ امدادی ب خدمت شما مشتریان عزیز در شهر صوفیان اعزام می‌شوند.

از دیگر خدمات دهی امداد خودروصوفیان امدادرسانی برای حمل با خودروبرکفی است که نقش به سزایی در حمل و نقل خودروهای سواری و شاسی در شهرها و جاده‌های بیرونی را دارا بوده که مهمترین آنها خودروهای نمایشگاهی و نیز خودروهای صفر و کم کارکرد و خودروهای نیاز به تعمیرگاه می‌باشند.

امداد خودرو صوفیان

امداد خودرو صوفیان

توانسته امتیاز بالایی از حمل منظم و بدون خطر و کم نقص در شهر صوفیان را به خود اختصاص دهد. امداد خودروبر نیز می‌تواند خدمات خود را در جابجایی خودروهای خارجی و ایرانی در سراسر ایران که شامل گمرک‌ها- نمایشگاهها- نمایندگیها- شماره گذاری‌ها و…ارایه دهد.

امداد خودرو صوفیان آمادگی دارد با تمام ارگانهای دولتی و غیر دولتی اعم از پارکینگهای نیروی انتظامی و راهنمایی رتنندگی- پارکینگهای شخصی و نیز بیمه و شرکت‌هایی که نیاز به نیسان یدک کش جرثقیل دار و خودروبر برای جابجایی خودروهای سواری سبک و نیمه سنگین برای حمل مطمعن و سالم و کم نقص را دارند خدمات خود را بصورت شبانه روزی ارایه دهند و نیز قرارداد لازم برای همکاری دو جانبه را به امضاء برسانند.

شرکت امداد خودرو صوفیان را می‌توان با ارزانترین قیمت برای جابجایی خودرو شناخت* امداد خودروصوفیان در دطول شبانه روز در طول سال و در ایام تعطیل  مخصوصا عید نوردوز در کنار همشهریان عزیز در شهر صوفیان می‌باشد.*

شهروند گرامی لازم به ذکر است چنانچه خودروی شما به هر دلیلی دچار نقص فنی شد و قابل به حرکت نبود با شماره تلفن‌های امداد خودرو صوفیان تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما بصورت تلفنی مشاوره و دلیل خاموشی را مشخص و به صورت حضوری در کمترین زمان لازم پیش شما همشهریان عزیز در شهر صوفیان حاضر شوند.*

در سالهای اخیر به دلیل ازدحام خودرو و جمعیت نیاز به خدمات امدادخودرو احساس می‌شود. امداد خودروصوفیان در سراسر کشور نمایندگی‌های مختلفی دارد که تعداد این نمایندگی در کلانشهرها بیشتر است. شما از طریق سایت امداد خودروصوفیان می‌توانید در هر نقطه از ایران که باشید تقاضای امداد کنید تا امدادگرها ی ما در نزدیکترین محل به شما هستند به یاری شما بشتابند.

امداد خودرو بر صوفیان

چند نکته مهم و قابل درک برای انتخاب امداد خودرو بر صوفیان برای مشتریان عزیز :

1. امداد خودرو بر صوفیان معنی کلمه امداد خودرو را در زمینه شغلی خود فراهم ساخته تا مشتری که در شهر یا جاده نیاز به امداد خودرو دارد از تمامی خدمات امداد خودرو بر صوفیان استفاده نماید.

2. این روزها وقتی حرف از امداد خودرو میشه ذهن مردم خود به خود به یدک کشها خطور میکنه در حالی که اینطور نیست . امداد خودرو بر صوفیان اولولیت شغل امداد خودرو را تعمیر در محل خودرو میدونه .

چون در کل دنیا اولویت این زمینه شغلی با تعمیر در محل یا همون تعمیرکار سیار شروع میشه و این یک قانونه .

3. متاسفانه اکثر امداد خودروها فقط در زمینه حمل خودرو فعالیت میکنن که امیدست این امر امداد خودرو بهبود یابد تا حمل خودرو دومین اولویت امداد خودروهای کشور باشه ,

چون در این امر هم کار مشتری زود راه میفته و هم هزینه های پرداختیش کم میشه و همچنین باعث افزایش رضایت مندی مشتری میشه .

حالا ببینیم حالا که بحث از امداد خودرو قانونی و واقعی می کنیم  چه کارایی در حوزه تعمیر در محل و تعمیرکار سیار امداد خودرو بر صوفیان است .

امداد خودرو بر صوفیان با کادری مجرب و خودروهای مجهز امدادی با تماس مشتری مشکل خودروی مشتری را با کارشناسان مطرح میکنن و در صورت امکان حل شدن ایراد خودرو در محل , نیروی تعمیر در محل و یا تعمیرکار سیار به محل خودروی مشتری اعزام میشود و در ضمن قطعات یدکی مصرفی که اکثرا باعث معیوب شدن خودرو میشود همراه همکاران می باشد .

در غیر اینصورت و تشخیص کارشناسان امداد خودرو بر صوفیان نظر به اینکه مشکل خودرو در محل حل نمی شود خودرو توسط خدمات حمل خودرو به تعمیرگاه های مجاز در سراسر صوفیان با شعبات مختلف انتقال می یابد تا به مشکل خودرو در تعمیرگاههای مجاز امداد خودرو بر صوفیان رسیدگی شود .

پس نتیجه میگیریم در صورت بروز هرگونه مشکل فنی خودرو فاصله شما با امداد خودرو بر صوفیان فقط یک تماس است . کافیست با شماره امداد خودرو بر صوفیان 09906958379 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت در کنار شما حضور یابند .

امداد خودرو بر صوفیان

امداد باطری صوفیان

امداد خودرو بر صوفیان چگونه عمل می کند ؟

در صورتی که در جاده ماشین دچار نقص فنی شد , اولین چیزی که به ذهنتون خطور میکنه اینه که بهتره در کاپوته ماشین رو باز کنیم و ببینیم میشه اون رو تعمیر کرد و فعلا راه افتاد یا نه . بعد از این که در کاپوت رو باز کردین , آرزو میکنین که ای کاش از مکانیک خودرو بیشتر اطلاع داشتین یا شاید یه کار بلد الان کنارتون بود . اینجاست که باید یاد بهترین امداد خودرو بر صوفیان بیفتید . با شماره تلفن امداد خودرو بر صوفیان تماس بگیرید .

امداد خودرو بر صوفیان شما رو در این امر راهنمایی میکنه تا اول بتونید اگه ایراد ماشینتون جزئی بود , خودتون اون رو حل کنید . ولی اگر کار از این حرفا گذشته بود و نیاز بود که ماشینتون به یک تعمیرگاه معتبر و خوب توسط اکیپ امداد خودرو بر صوفیان حمل بشه , باز هم حمل ماشین در محدوده صوفیان و یا حمل ماشینتون در صوفیان رو به امداد خودرو بر صوفیان بسپارید . امداد خودرو بر صوفیان بهترین گزینه ها رو برای امداد خودرو ماشینتون در صوفیان ارائه میکنه . پس همیشه در سفر امداد خودرو صوفیان یادتون باشه .

خدمات امداد خودرو صوفیان به شرح ذیل می باشد :

 1. آمادا امداد رسانی در کوتاهترین زمان پس از اطلاع مشتری
 2. رفع ایرادهای قابل تعمیر در محل
 3. همراه داشتن لوازم یدکی برای اتومبیلهای قابل تعمیر برای سهولت مشتری
 4. مشاوره تلفنی که در صورت امکان خود شخص ایراد فنی خودرو را رفع کند .
 5. پیگیری پس از اعزام تیم و همچنین پس از اتمام کار برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی
 6. سوخت رسانی در مح خودروی شما
 7. ارائه خدمات بصورت شبانه روزی و پوشش دهی سراسر کشور
 8. ارایه خدمات با کمترین هزینه و تحقیقات برای مشتری دائمی امداد خودرو صوفیان 
 9. ارائه فاکتور رسمی امداد خودرو صوفیان 

 

خدمات قابل ارائه امداد خودرو بر صوفیان سیار :

_ رفع عیب خودرو در محل با امدادخودرو بر صوفیان 

_ افزایش رضایتمندی مشتریان با تعمیر در محل امداد خودرو بر صوفیان 

_ اعزام یا حمل به تعمیرگاههای مجاز امدادخودرو بر صوفیان در صورت نیاز با یدک کش یا امداد خودرو

_ تکریم مشتریان توسط امدادخودرو صوفیان 

_ ارائه خدمات تعمیرگاهی در محل (سرویس در محل ) امدادخودرو صوفیان

_ جلوگیریر از اتلاف وقت مشتریان با تعمیر در محل با امدادخودرو بر صوفیان 

_ مکانیکی سیار صوفیان

_ ایجاد تنوع در خدمات سیار حمل خودرو با امدادخودرو بر صوفیان

_ خودروبر صوفیان

_ جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی توسط مشتریان

_ پیشتازی در امر خدمات تعمیرات توسط امدادخودرو بر صوفیان

_ تعمیر در محل تمامی خودروهای ایران خودرو , سایپا ,کرمان موتور و تلاش خودرو

_ ایجاد تنوع در خدمات سیار حمل خودرو با امدادخودرو صوفیان

_ امدادخودرو بر صوفیان : 09906958379 – 09141099808 – 09398520682

خدمات خودرو بر صوفیان:

خدمات متعددی برای امداد خودرو در صوفیان و انجام یدک کش خودرو در صوفیان انجام می شود که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم.

 1. حمل خودروهای لوکس و گران قیمت به تمامی نقاط ایران با ایمنی کامل و صدور بیمه برای وسیله نقلیه شما با خودروبر صوفیان.
 2. تعمیرگاه سیار و تعمیر وسیبه نقلیه شما به صورت شبانه روزی.
 3. حمل خودرو در تمام نقاط کشور شبانه روزی بدون تعطیلی
 4. دارای کاپوتاژ بین المللی و حمل خودرو به سایر مناطق کشور.
 5. سوخت رسانی به خودروهای در راه مانده توسط امداد خودرو صوفیان
 6. استفاده از انواع خودرو بر ها از جمله نیسان، کامیونت حمل خودرو و …
 7. تعویض و تعمیر شمع و وایر خودرو در محل توسط امداد گر.
 8. حمل انواع خودرو (صفرکیلومتر،معیوب،تصادفی،فرسوده) با خودرو سوار و انواع یدک کش
نیسان چرخگیر صوفیان

امداد خودرو صوفیان

امداد خودرو بر صوفیان

مردم عزیز ما در شهر صوفیان با چهار نوع وسیله میتوانند به سف بروند. این سفرها به دو قسمت تقسیم می شوند. سفرهای داخلی. در سفر های داخلی هموطنان عزیزمان می توانند از 4 وسیله نقلیه ای که در پایین ذکر می شود استفاده نمایند. ولی در سفرهای خارجی اینطور نیست. ممکن است مسافت مسیر مسافرت انتخاب شده مردم عزیز شهر صوفیان طولانی باشد. در این صورت بهترین راه, مسافرت با هواپیما توصیه می شود.

اما چهار نوع وسیله نقلیه که در مسافرت از آنها استفاده می کنیم کدامند. 

 1. هواپیما
 2. وسیله نقلیه شخصی شامل اتومبیل 
 3. اتوبوس های بین شهری, اتوبوسهای بین کشوری و خودروهای استیجاری
 4. قطارهای بین شهری

برای همشهریان عزیز در شهر صوفیان این امکان فراهم شده است تا بتوانند با هواپیما Air Plane به مسافرت های داخلی و خارجی خودرو بپردازند.

وسیله نقلیه شخصی

یکی دیگر از راه های مسافرت رفتن مردم صوفیان می باشد. در این نوع مسافرت باید خودرو قبل از حرکت چکاپ کامل گزدد. برای انجام این کار میتوانید به تعمیرگاه های مجاز امداد خودرو فراز در شهر صوفیان مراجعه نمایید تا سرویس های کامل خودرو انجام شود. در غیر اینصورت ممکن است خودروی شما حین مسافرت دچار نقص فنی شود و از شهر صوفیان خیلی دور باشید.

در این صورت چاره چیست؟ امداد خودرو بر صوفیان در همه نقاط سر تا سر کشور شعباتی را فراهم ساخته تا خودروی شما هموطنان عزیز شهر صوفیان در هر نقطه از ایران دچار نقص فنی شود تا اولین تعمیرگاه های مجاز امداد خودرو فراز توسط اکیپ حمل خودرو حمل نمایند و مشکل خودروی شما حل گردد و به مسافرت خود ادامه دهید.

اتوبوس های بین شهری و بین کشوری

نوعی دیگر از وسیله های نقلیه می باشند که میتوانید بوسیله آنها به سفرهای مورد نظر خود بپردازید. در شهر صوفیان تورهای مسافرتی برگزار میشود که با این اتوبوس ها و به صورت دسته جمعی میتوانید به مسافرت بپردازید و یا بصورت انفرادی برای مقصد مورد نظر بلیط جداگانه تهیه فرمایید.

از قطارهای بین شهری

فعلا برای مسافرت های داخل کشور میتوان استفاده کرد. این نوع وسیله نقلیه دارای کوپه های جداگانه میباشد که خود میتوانید نسبت به انفرادی بودن و یا خانوادگی بودن کوپه ها تصمیم بگیرید.

امداد خودرو بر صوفیان در سراسر ایران بخصوص شهر تبریز آماده ارائه خدمات امدادی به نحو احسن به شما مشتریان عزیز شهر صوفیان میباشد. کافیست تماس بگیرید. 09906958379 – 09141099808 – 09398520682

خودروبران

حمل خودرو های لوکس کشوری

مهمترین توصیه های حمل خودرو صوفیان برای رانندگی در جاده برفی:

 1. پیش از حرکت، بازدید کلی از وضعیت خودرویتان داشته باشید و آن را به تجهیزات زمستانی مجهز کنید.
 2. آرام برانید. در فصل زمستان به دلیل بارش برف و باران و یا یخبندان در جاده‌ها باید با سرعت کمتری رانندگی کرد.
 3. قبل از حرکت مسیر خود را بررسی کنید.
 4. قبل از حرکت شیشه‌های خودرو، چراغ‌ها، راهنماها، بخاری و سیستم تهویه را بازدید کنید.
 5. از وجود آپار چرخ و زاپاس خودرو ثبل از شروع سفر اطمینان حاصل نمایید.
 6. در صورت بخارکردن شیشه جلو از دستگاه تهویه خودرو استفاده کنید و یا شیشه سمت راننده را کمی پایین آورید تا شیشه‌ها بخار نکند و دید کافی داشته باشید.
 7. ضرورت همراه داشتن ابزار و وسایل مهم و حیاتی در خودرو.
 8. توصیه اصلی امدادخودرو به مالکین خودرو این است که نسبت به همراه داشتن گوشی تلفن هوشمند همراه و پاوربانک (یا شارژر همراه) در سفرهای درون و بیرون شهری توجه کافی را داشته باشند تا در زمان بروز مشکل بتوانند از طریق اینترنت و اتصال به وب سایت تخصصی امداد خودرو فراز ، با اطمینان از خدمات امداد خودرو برخوردار شوند.
 9. در هوای برفی از زنجیر چرخ و یا لاستیک یخ‌شکن استفاده کنید.
 10. در صورت مصرف داروهایی که هوشیاری شما را کاهش میدهند اکیدا از رانندگی خودداری نمایید.

هزینه ها و تعرفه های امداد خودرو بر صوفیان؟

بسیاری از مردم شهر صوفیان از این موضوع گلایه می کنن و حق دارن. این گلایه بخاطر اینه که فعالیت امداد خودرو بر های بدون مجوز به شیوه های مختلف فعالیت میکنند و هزینه های کلانی از مشتریان عزیز در شهر صوفیان دریافت می کنند. تعرفه های خدمات امدادی امداد خودرو بر صوفیان به قسمت های مختلف تقسیم می شوند. 

هزینه های تعمیر در محل خودرو شامل هزینه ایاب ذهاب و اجرت میشود و هزنه قطعاتی که استفاده می شوند جداگانه محسوب میشود. هزینه ایاب ذهاب در ساعات شبانه روز در شهر صوفیان فرق دارد و اگر درخواست مشتری بین ساعات 24 بامداد الی 6 صبح باشد 20 الی 30 درصد افزایش می یابد. ولی در این ساعات قیمت قطعات هیچ تغییری نمیکند.

در امر هزینه های حمل خودرو شهر صوفیان به عواملی مختلفی همچون: نوع وسیله حمل کننده, شرایط آب و هوا, ارزش خودروی حمل شونده و ساعات درخواست مشتری بستگی دارد. 

این تعرفه ها مربوط به سال جاری 1400 در شهر صوفیان میباشد. اگر خودروی شما با نیسان های حمل خودرو حمل شود, هزینه ورودی به مبلغ 2500000 ریال و ما بقی هر کیلومتر از 500000 ریال محاسبه میگردد که مابین ساعات 24 بامداد الی 6 صبح 20 درصد افزایش میابد و در شرایط بد آب و هوا به دشوار بودن تردد خودروها 15 درصد افرایش می یابد.

در تعرفه های کامیونت های خودروبر امداد خودرو بر صوفیان علاوه بر مطالب ذکر شده بالا تعرفه حمل خودرو به ارزش قیمت خودرو حمل شونده مشتریان عزیز در شهر صوفیان هم بستگی دارد. زیرا در این صورت بیمه نامه های این نوع خودروها بر اساس قیمت خودرو صادر میشود و وقتی ارزش قیمت خودروی حمل شونده بالا باشد به مراتب مسئولیت حمل این گونه خودروها در شهر صوفیان  هم دشوار خواهد بود.

خدمات تعویض باتری در محل امداد خودرو بر صوفیان چگونه انجام می‌شود؟

ممکن است صبح اول وقت آماده بشی بری سر کار و سوار ماشینت بشی استارت بزنی ببینی ماشینت استارت نمیزنه . این روزا بدلی مشغله کاری زیاد فرصت تعمیرات و نگه داری خودرو وقت نمیزاریم . ولی این کار باعث میشه یه روزی برسه که تو موقعیت های حساس روزانه ماشینمون خراب بشه  که این باعث میشه هم از کارمون بمونیم و هم اعصابمون خورد بشه ,

ولی جای نگرانی نیست چون امداد خودرو بر صوفیان همیشه همراهتونهواصلش با شما فقط یک تماس هستش . اصولا باطری های شرکت امداد خودرو بر صوفیان دو نوع هستن که اولی باطریهای خارجیه و دومی باطریهای ایرانیه . باطریهای ایرانی شامل یکسال گارانتیه و باطریهای خارجی شامل شش ماه گارانتی .

وقی خودروی شما به تشخیص کارشناسان امداد خودرو بر صوفیان به باطری نیاز داشته باشه همکارای ما در محل خودروی شما حاضر و باطری شما را تعویض میکنند و برگه گارانتی رو همراه مهر شرکت امداد خودرو بر صوفیان به مشتری ارائه می کنند پس در نتیجه جای هیچ گونه نگرانی نیست ,فقط کافیه امداد خودرو بر صوفیان فراز رو بخاطر بسپارید . 09906958379

تعویض باطریصوفیان

تعویض باطری در محل صوفیان

چرا خودرو بر صوفیان:

 • حمل و نقل آسوده و کیفیت خدمات
 • مشتری مداری و جلب رضایت مشتری هنگام امداد رسانی
 • حضور سریع در محل
 • تحت پوشش قرار دادن تمامی نقاط شهرستان صوفیان
 • امداد رسانی توسط GPS
 • امداد گران متخصص و مجرب
 • مشاوره رایگان در رابطه با خودرو شما توسط  امدادخودرو
 • امداد رسانی شبانه روزی در صوفیان
 • خدمات امداد خودرویی در هفت روز هفته
 • با بیش از 15 سال سابقه در بخش امداد خودرو، خودروبر و حمل خودرو در صوفیان
 • دارا بودن لوازم فابریک اورجینال با برگه گارانتی دار
 • ایمنی و در حمل خودرو با استفاده از نیسان یدک کش چرخ گیر و خودرو بر در صوفیان
 • تعرفه های مناسب امدادی در کل استان آذریاجان شرقی
 • استفاده از بروزترین سیستم های امدادی جهت خدمت رسانی و امداد رسانی به شما عزیزان

( مفهوم امداد خودروها و بررسی در ایران _ امدادخودرو صوفیان )

در کشور ما ایران مخصوصا امدادخودرو صوفیان مفهوم امدادخودرو در ذهن مردم بیشتر به یدک کشها محدود می شود در حالی که امدادخودرو صوفیان خدماتی همچون تعمیر در محل , تعمیر در تعمیرگاه و امکانات دیگری هم می باشد . امدادخودرو از همان سالهای اولیه که خودرو وارد ایران شد یکی از الزامات اجتناب ناپذیر برای خدمت رسانی به رانندگان محترم شد .

شرکت امدادخودرو صوفیان یکی از شرکتهای معتبر و با کیفیت در امر خدمت رسانی به مردم میباشد که در طی چن سال اخیر در امر امدادخودرو صوفیان تعمیر در محل و همچنین تعمیرگاههای مجاز در خدمت شما هموطنان عزیز در شهر صوفیان میباشد .

امدادخودرو صوفیان در نظر دارد تا برای رضایت کامل شما هموطنان عزیز در شهر صوفیان خدمات خود را در امر امدادخودرو صوفیان افزایش دهند تا هیچ نگرانی از طرف شما بابت نقص فنی خودرو بوجود نیاید . ( امدادخودرو صوفیان در شهر صوفیان همواره همراه شماست ).

یک خودرو بر خوب چه ویژگی هایی دارد

 • در سریع ترین زمان ممکن امدادخودرو به شما برسد.
 • دارای تجهیزات فنی کامل خودروبری و امدادی باشد.
 • خودروسوار دارای بیمه نامه معتبر باشد.
 • پرسنل شرکت حمل خودرو را افرادی متعهد و منخصص تشکیل دهند.
 • خوش برخورد و با حوصله باشد.
 • بروزترین تجهیزات خودروبری را به همراه داشته باشد.
حمل خودرو

امداد خودرو تلاش خودرو صوفبان

امدادخودرو صوفیان :

شرکت امدادخودرو فراز صوفیان دارای مجوز رسمی خدمات امدادی برای ساماندهی و بهبود خدمات به مشتری شکل گرفته است .امدادخودرو صوفیان با استاده از بروزترین تکنولوژی های روز دنیا در نظر دارد تا رضایت شما مشتریان در شهر صوفیان را بدست آورد .

این شرکت با داشتن تیم متخصص در حوزه کاری امدادی , فعالتهای حمل خودرو با چرخگیر , دکل , کفی , مکانیک سیار که شامل تعمیر در محل , باطری به باطری , پنچرگیری , بنزین و … را در شهر صوفیان انجام میدهد .

انتخاب امدادخودروی غیر مجاز در شهر صوفیان برای شما همشهریان عزیز در شهر صوفیان  هزینه های بسیار زیادی دارد . امدادخودروی صوفیان در شهر صوفیان انواع خدمات امدادخودروی ایران خودرو , سایپا , تویوتا , بنز , هیوندای , مدیران خودرو , تلاش خودرو و … را انجام می دهد.

مکان امداد خودرو و خودروبر صوفیان در روی نقشه گوگل

خودرهای خواصی که امداد خودرو بر صوفیان تیم امدادی خود را در این راستا فراهم کرده است:

 خودروهای مزدا MAZDA که برای تعمیر در محل سیستم های بسیار پیچیده ای دارند و حمل آنها دشوار است تیم مجرب امداد خودرو بر صوفیان این خودروها را تحت پوشش خود قرار داده است تا رضایت مشتریان دارنده خودرو های مزدا در شهر زیبای صوفیان را جلب نمایند .

خودرو سواری و شاسی بلند مرسدس بنز Benz که ساخت کشور آلمان GERMANY می باشد با پیشرفت تکنولوژی خودروهای پیچیده و بروزی ارائه کرده است که تیم امداد خودرو بر صوفبان این خودروها را تحت پوشش خود قرار داده است .

خودروهای بی ام و BMW که این گونه خودروها دارای ویژگی خاص خود می باشد و به ندرت شرکتهای تیم های شرکتهای امداد خودرو این گونه خودروها را پوشش می کنند . ولی امداد خودرو بر صوفیان فراز با تیم مجرب خود تمامی موارد امدادی این گونه خودرو ها را تحت پوشش قرار داده است .

امداد خودرو بر صوفیان با سابقه درخشان خود در طول این سالها علم امدادی خود را نسبت به پیشرفت تکنولوژی خودروهای بروز بالا برده تا خدمات بروزی نسبت به خودرو ها در شهر صوفیان ارائه نمایند . امیدواریم در این زمینه رضایت شما مشتریان را در شهر صوفیان جلب نماییم . 09906958379.

زیر شاخه های امداد حودرو بر صوفیان:

شغل امداد خودرو به تنهایی تشکیل نمیشود. مجموعه امداد خودرو از زیر شاخه های خودروبر, یدک کش, جرثقیل و تعمیرات در محل تکمیل میشود.

این شاخه ها با هم مجموعه امداد خودرو بر را تشکیل میدهند. هنگامی که مشتری با امداد خودرو بر تماس میگیرد درخواست خود را اعلام میکند و اپراتور و متخصصان این با توجه به نیاز مشتری در شهر عزیز صوفیان و حوه این شهر نسبت به آن تیم امدادی اعزام میکنند.

شرکت امداد خودرو بر و خدمات خودرویی صوفیان در سراسر این شهر با 36 عدد انواع وسیله نقلیه امدادی اعم از خودروبر, نیسانهای یدک کش و خودروهای سواری تیم تعمیرات در محل تحت پوشش خود قرار داده تا در صورت نیاز مشتری زمان کمتری صرف شود تا نزدیکترین تیم امدادی به محل درخواست مشتری اعزام شود.

بیشترین زمان رسیدن به خودروی شما 30 دقیقه میباشد. این شرکت تیم های امدادی خود را در نقاط در سراسر نقاط شهر صوفیان مستقر نموده تا همشهریان عزیز در صورت درخواست امداد به مشکل بر نخورند.

ساعت کاری کادر امداد خودرو بر صوفیان 24 ساعته میباشد حتی در ایام تعطیل که اکثر شغل ها در تعطیلی به سر میبرند تیم امدادی شرکت خدمات خودرویی فراز در حال خدمت رسانی به شما مردم عزیز صوفیان میباشد. هدف ما در شرکت امداد خودرو بر صوفیان جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات بروز به مشتریان عزیز در شهر صوفیان میباشد.

شهر و استان‌هایی که امداد خودرو فراز در آن برای رفاه مردم عزیز کشور شعبه ایجاد کرده است:

استان آذربایجان شرقی:

امداد خودرو تبریزیدک کش شهر جدید سهند خودروبر زرنقخودروسوار سردرودنیسان چرخگیر بستان آبادحمل خودرو مهربانخودرو سوار خسروشاهامدادخودرو لاریجان علیانیسان یدک کش لاریجان سفلیخودرو بر منطقه آزاد جلفانیسان چرخ گیر هریس خودروبر نیسان اهر

یدک کش نیسان ورزقان – جرثقیل خداآفریننیسان جرثقیل یامچیحمل خودروسوار کلیبرخودروبر گوگانیدک کش سرابنیسان یدک کش اسکونیسان حمل خودرو بخشایش – کفی حمل خودرو کشسرایکفی خودروبر شرفخانه 

امداد خودرو تیمورلو آذرشهرنیسان یدک کش تیمورلو اسکوحمل خودرو ایلخچیجرثقیل امداد شبستر –  نیسان یدک کش مراغهیدک کش خودرو عجب شیرخودرو سوار هشترودخودروبر زنوزیدک کش باسمنجامدادخودرو خواجهخودروسوار تیکمه داشحمل خودرو خمارلو

ماشین بر مبارک شهرنیسان ماشین بر سیسکامیونت خودروبر تسوجامداد خودرو بر بنابنیسان یدک کش سیه رودخودروبر هادیشهر –  نیسان خودروبر ترکمنچاینیسان حمل خودرو ممقانامداد خودروبر آذر شهرخودروسوار میانهکفی خودرو بر مرندامداد خودروسوار هوراندیدک کش صوفیانحمل خودرو نوردوزنیسان خودرو بر ملکانامداد خودرو خاروانا حمل خودرو دوزدوزان

استان آذربایجان غربی:

امداد خودرو ارومیه –  خودروبر مریوانحمل خودرو سردشتیدک کش شاهین دژ نیسان یدک کش بانه کفی خودروبر میاندوآبنیسان چرخگیر پیرانشهر حمل خودرو ماکو امدادخودرو بوکان نیسان جرثقیل مهابادیدک کش سلماسخودروبر خوی

استان گیلان

امداد خودرو رشتخودروبر آستاراخودروسوار انزلییدک کش لوندویلحمل خودرو تالشخودرو بر لنگرودنیسان چرخگیر شفتامداد نیسان رودسرخودروبران رودبارامدادخودرو ماسال یدک کش لاهیجاننیسان یدک کش فومنخودروبر نیسان حیران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  تماس با امداد خودرو